Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csömöri Sportlovardáról mi a...

Csömöri Sportlovardáról mi a véleményetek? Esetleg tudtok edzőt onnan ajánlani?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 11:33
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Szerintem meg véleménye mindenkinek lehet, és ez egy névtelen oldal, nincs ebben semmi rossz. Ahogy abban sem, hogy vannak vélemények. Az enyém ilyen, a másiké olyan, a harmadiké amolyan. Csupán a rosszindulat, az ami ezt az egészet viccé teszi, akinek meg nem inge az nem bújik bele. De azt hiszem ez most meghozta a lovi hírnevét....

Nem kell mindenkinek mindenkit szeretni és mindenkivel egyet érteni. Elfogadni sem kell a másik véleményét, de azt igen, hogy mindenki mást lát. Van aki a "Kedves" Józsefre esküszik, mások Dallos Gyulához sem mennének...

Jó, hogy lassan be nem tiltjuk a szólás szabadságot, ami még van.... Vicc!

2016. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Olyan jó nézni ,ahogy saját magukat húzzák le, csak hátra kell dőlni és élvezni a műsort. Köszönjük :)
2016. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
Azért a kutya ugatàs nem hallatszik az égig :)
2016. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Csak a te ugatásod amikor "oktatsz".
2016. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim válasza:
Szar lehet ,még a barátodat sem tudtad megtartani!!!
2016. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Én már elvittem a gyerekemet tőle, mondták ne menjünk át hozzá,nem hallgattam rájuk,belátom hiba volt.Edzésen leüvölti a gyerek fejét, nem fogom odahordani a lányomat. Az embert meg mindennek elhordja a háta mögött. Szóval Nikivel mi is megjártuk és köszönjük elég is volt belőle.
2016. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit eltolódott a beszélgetés a személyeskedés irányába. Úgy gondolom, hogy most már nyilvánvaló, hogy legalább 4 ember szólt már hozzá a lovardából, illetve az ellen oldalról is minimum 3, mégis mindenki úgy mocskolódik, mintha név szerint tudná, kinek válaszol... mindegy.


A negatív véleményt is meg lehet kulturáltan fogalmazni, de ez a ki térdel ki elé téma kicsit undorító. Nem tudom, azok a negatív válaszolók, akik szerint mind a pályák, mind pedig a takarmány fertelmes, mikor mentek el innen, de azt tudom - ha már így a nevesítésnél tartunk - hogy a Zsolt nem egyszer a szemem láttára vonta kérdőre a lovászokat, miért olyan kevés a szalma a ló előtt, miért kevés a széna, tegyenek még. Illetve minden pályát naponta - de legalább kétnaponta - maga boronál. Ha por van, fellocsolnak... az utóbbi hónapokban rengeteget javult a hely. A fedeles szakadt ponyva szar, de azért időnként cserélve vannak a gázosabb részek. A karámok valóban picik, de legalább vannak, és a talajuk is elfogadható. Láttam nem egy helyet, ahol csűdig topogtak a lovak a sárban. Mindegy. Én jelenleg is ott vagyok, nem egy vagy fél év távlatából beszélek. És nem, nem térdelek senki előtt, bármily hihetetlen is a dolog :-) Bár itt nem bírom ki, meg kell jegyezzem: mindenki magából indul ki. Mellesleg szeretem, mikor hasonló rágalmakat vágnak az emberek egymáshoz. Mondd, kit láttál te a Zsolttal, hogy ilyen biztosan ki mersz jelenteni ilyen súlyos rágalmat? Pletyka nem érdekel :-)


A Niki valóban erős stílussal oktat, de nem tartom fair dolognak ilyen hangnemben beszélni róla. Ez amúgy igaz a többiekre is. Személy szerint szerintem a Zsófi és az Orsi tartalmas edzéseket tartanak. Csak hogy a kérdező kérdésére is választ adjak :-) Azt meg külön nem értem, hogy a társaság szar emberekből áll. Van pár klikk, de amúgy teljesen átlagos a közeg, sőt.

2016. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:
Végre egy normális kommentár.Szerintem is aki az oldal névtelenségére hivatkozik miközben konkrét személyeket pocskondiáz etikátlan.Mindenki el tudja dönteni,hogy hol tart lovat,kinél edz.Természetes dolog,hogy az alaptalan vádaskodásokat nem tűri az ember,fordított esetben ha téged szídna egy névtelen senki téged is zavarna.Szerintem Csömör jó hely.Aki elment,nem jött érezze jól magát máshol.A csapatunk erős,szeretjük egymást igazi jó közösség.Mindenkinek azt kívánom találjon ilyet.A fórum pedig attól működik hogy van ellenvélemény mindenre.Hajrá Csömöri sportlovarda!
2016. márc. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Na tegyük ezt tisztába jó?

Azt gondolom, hogy a fedelesről nem kéne beszélgetni, ahogyan a malátás takarmányról sem, mint minőségi, ezt azért lássuk be.

A pocskondiázást ama kedves válaszoló kezdte, aki közölte, hogy vigyem a kehes lovam ahova akarom. Nos, mondjuk elköltöztem vidékre, sajnos sem a "jó" takarmány, sem a klasszis társaság nem érte meg, hogy bejárjak 2 óra utazással. Itt jelzem, hogy én szerettem a társaságot.

Le büdös tehenezni a Fruzsit.... stb sem én kezdtem, mert azt hiszem a múltnak semmi köze a dologhoz. Nem ő tette a lovardát olyanná, amilyen, ennyire még ő sem volt tehetséges. Hogy azóta mi lett vele, szintén legyen az Ő dolga.

A Zsolt meg, hogy kivel kavar, nyílt titok, ha én tudom 160 km-ről, akkor ne dugjuk már a fejünket a homokba, de ez is totál mindegy lévén a lovardához annyi köze, hogy ő ott az Istencsászár, amióta a Tolnay áttolta a vállára, de legyen ez is mindegy. Hiszen nem számít sem a földről verés, sem a kisorzóval fojtogatás, mert a kedves kérdező ezt sem fogja megtapasztalni, táncsak horrornak végig szemléli, de ne tartozzon a tárgyhoz, mert nem tartozik a lovardához, vagy mi.

Én, személy szerint leírtam a véleményem és nekem álltatok kehes lovazni, meg alázkodni, ki lettem tiltva... What? Ti vagytok az intelligensek? Mert akkor ez máris egy jelző a lovarda színvonalára.

Jogom van azt gondolni az oktatásról, hogy az ordítás nem az, a puncilovaglás nekem nem tetszik és az oktatóktól sem az a hozzá állás, hogy: " Te végig feladatban vagy, mert edzésen vagy, mindenki kerülgessen téged". Tegyétek meg, hogy nem tértek ki arra, hogy kitől hangzott el, bennfektesek mind tudják. Jelzem, aki lovagol általában feladatban van, nem véletlen vannak a lovardai szabályok, de akkor erre is hintsünk hamut, hogy a csillogó égköves korona ne sérüljön.

Arról a helyről is tudnék hibát mondani, ahol most vagyok, lévén, hogy én is szeretném a lovam ezüst palotában tudni, tökéletes helyen, de az nincs. Majd ha eljön az idő, hogy otthon tartom, na akkor beszélhetünk erről.

De... és legyünk felnőttek, lássuk be, hogy a Sportlovi, már messze nem az, ami volt 3 vagy akár 4 éve, de ez még mindig nem az oktatás.

Azért gyerekek, poroljátok le a szemüvegeket, és legyetek reálisak. Sem a Nikinek, sem a Zsófinak, sem senkinek nem fog azon múlni a megélhetése, hogy ti itt brillekkel kirakott koronát tesztek a sportlovi csillogó glóriájára.

2016. márc. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Már így is mindenki rajtuk röhög,még rá is tesznek egy lapáttal.
2016. márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!