Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csömöri Sportlovardáról mi a...

Csömöri Sportlovardáról mi a véleményetek? Esetleg tudtok edzőt onnan ajánlani?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 11:33
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
Kedves kommentelő!Szeretnéd kiröhögtetni,lejáratni a lovit.A hitelességedről mindent elárul.Merő rosszindulat.Gratulálok!Egyedül neked eredmény a semmi.:)Irogassál nyugodtan legalább pár ember elolvassa.Részemről kimerült a téma.A lovit meg mindenki elkerüli mától:)Írhatnàl valamit a mostani helyedről.Ja bocs majd,ha ott is lehúzol 2 évet.:)
2016. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Számtan se megy látom. Még mindig több a negatív tapasztalat rólad mint pozitív. Majd a Tolnay úr is rájön mi vagy te. Úgy mint a Józsi is, meg a többi delikvens. Nálad a 2 év már rekord,valamit fejlődhettél azért ha még nem dobtak ki innen is. Na szia:)
2016. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
Ez a kérdéshez,hogy kapcsolódik?Találkozzatok vhol pofozkodni!:)Kàr,hogy el van borulva az agyad amúgy jók a kommentjeid.Màr nem tudom ki kinek írogat.Van 1 Kehes lovas,1 Niki utáló,1lovarda szakértő*aki lehúzott szopó helyen 2 évet de miért?Miért olyan fontos ez a téma,hogy ennyit veri mindenki a gyálát?Sértettség?Lapozni kéne.Megtudtuk szar hely.Szar oktatók.És akkor mi van?
2016. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Értem,a felfogásoddal van a baj. Ha nem érdekelne a téma már rég kiszálltál volna.De hagyjuk is az egészet,majd mindenki a saját bőrén tapasztal .
2016. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:

Tisztelt ’’Ismeretlen Tettes(ek)’’!


Én az egyik „marha” vagyok a fentebb említettek közül. E ’’sértetti’’ minőségemből adódóan döntöttem úgy, hogy felvilágosítalak a rágalmazás törvényi tényállásának elemeiről:


Btk. 226. § (1) bek. szerint: „Aki valakiről más előtt a becsület csorbítására alkalmas tényt állít, híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.”

A (2) bek alapján: „A büntetés két évig terjedő szabadságvesztés, ha a rágalmazást

a) aljas indokból vagy célból,

b) nagy nyilvánosság előtt, vagy

c) jelentős érdeksérelmet okozva

követik el.”


A bűncselekmény jogi tárgya a becsület. Ezen a társadalmi megbecsülés, a társadalomban kialakult kedvező értékítélet és az emberi méltóság értendő. A bűncselekmény sértettje élő természetes személy (Pld. Hajdu Zsolt, Niki, Orsi, Zsófi, Tolnay), személyösszesség, valamint jogi személy (Pld. a Csömöri Sportlovardát üzemeltető gazdasági társaság), társadalmi szervezet és hatóság egyaránt lehet.

A rágalmazás elkövetési magatartása a becsület csorbítására alkalmas tény állítása (Pld. „szar hely, szar emberekkel”, „A Zsolt pedig egy agresszív alak, aki a földről veri a lovat, vagy a kisorzóval fojtogatja, ha nem tudja megfelelően ellovagolni”, a pályákról is lenne véleményem, a fenti egy kalap fos”, „ergo tuti a Zsolt egyik kis bérence, tán te is térdelsz a boxokban neki”..”) , ilyen tény híresztelése, illetve ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezés használata. Tényállítás az olyan nyilatkozat, amely a múltban megtörtént vagy a jelenben megtörténő eseményre, jelenségre vagy állapotra vonatkozik. A tényállítás feltétele, hogy a sértett magatartását a becsület csorbítására alkalmas módon és egyedileg felismerhetően határozza meg. A tény híresztelése a mások tényállításának, közlésének a továbbítását jelenti. Tényre közvetlenül utaló kifejezés használata valósul meg minden esetben, amikor az elkövető egy tényből olyan mozzanatot emel ki, illetve olyan kifejezést használ, amelyből egyértelműen meghatározott tényre lehet következtetni. Az elkövetési magatartásokat más, tehát harmadik személy előtt kell kifejteni. A rágalmazás akkor befejezett, ha a becsület csorbítására alkalmas tényállítás, híresztelés más előtt elhangzott, harmadik személy tudomására jutott (pld. a gyakorikerdesek.hu oldalon megjelent).


Ideje lenne leszállni a magas lóról, mivel ami ezen internetes portál keretei között zajlik nem szabad vélemény-nyilvánítás, hanem büntetőjogi kategória, és mint ilyen megengedhetetlen.

2016. márc. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Na most aztán rettegek :D Nekem semmi félni valóm Zsolt királytól, és sajnos nem is rágalmazok :D De köszönjük a kimásolást, a fenyegetést, amihez szintén tudnék másolgatni, azt a hülye is tud, mint azt bemutattad. Már rég elengednénk, ha nem jutna eszembe egy szép mondás: Az kiabál a leghangosabban, akinek a háza ég :D Félsz, hogy kiderül rólad van szó? Amúgy szerintem ezzel sokkal jobban igazolsz, mint bármi mással ;) Köszi, hogy szinte alá írtad, amit írtam.

Nah, jó lovaglást a továbbiakban is. Szerintem engedd el, vagy jelents fel, vagy lovagolj egy nyugtatót ;) Éééérted :D

2016. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Azért a TEK hez ne rohanj be :D Bekaphatjátok ezt is nyugodtan vedd hozzá ! Ha minden általatok említett marhaság bűncselekmény lenne ti már életfogytosok lennétek .. saját magad járatod le,igazi fajtatiszta barom vagy !
2016. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Dorcis válasza:

Jézus isten, gyerekek. Hogy ez hova fajult.

Miért nem ránt vállat mindenki?

Amúgy én is jártam oda, azért is kavarodtam a kérdéshez, én is eljöttem, de már látom jól tettem :(

Komoly, hogy ez megy? Miért nem tiltjátok egymás válaszát, ahelyett, hogy kitárgyaljátok egymás szexuális életét? Nem mindegy ki kivel csinálja? Ez mennyiben fedi az edzéseket? Ha csak nem a pálya szélén zajlik az aktus.

Akinek nem inge, nem bújik bele.

Totál lejárattátok a Sportlovit :( Szánalmas.

Bokszoljátok már le belső üziben, ez minket totál nem érdekel.

Gyulabá' ott van még?

2016. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
Sokadik kommentben olvasom,hogy kiröhögtetik magukat,lejárattátok stb.Nem értem mivel?Vélemények írása oda-vissza mért lenne az.Szerintem egy fórumon mindenki saját magát tudja csak lejáratni.A sértegető,tiszteletlen,nem a kérdéssel hanem a saját rosszindulatuk hangoztatásával forumozó emberek kizárólag magukat járatja le.Kíváncsi lennék a bátor kritikusokra mit mondanának a Szapultjuknak:)névvel címmel.Szerintem semmit.Aki éveket van valahol és sok pénzt fizet minek marad ott,ha nem elégedett.Nem vagyok lovas,nem értem az okát.Rossz edzőhöz miért járnak?Szar hely miért van teli?Mindegy,hogy milyen vállalkozás ha igazak lennének kommentek a piac nem tartana életben roszz helyet,rossz edzőt,fagyizót....semmit.A személyeskedésre alázkodásra meg mi szükség.Ekkora sztár hely ez a szar lovarda?Most néztem Csömörön 35 lovarda van.Csak tud valamit,ha ekkora szálka pár ember szemében.Légyszi bunkó válasz ne írjatok mert én sem úgy írtam csak érdekel.Üdv!Külsős apuka
2016. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
35 az lehet,de egész évben használható(ahol van fedeles lovarda)csupán 4db.Nekik van a legnagyobb pályájuk,meg versenyeket is rendeznek.Onnan a sok kommentár,hogy viszonylag sokan megfordulnak rendezvényeiken.Remélem ez nem bunkó válasz.:)
2016. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!