Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek normális hogy egy...

Szerintetek normális hogy egy lovaglóóra 3500 ft?!

Figyelt kérdés
Én ezt egy kicsit soknak tartom! :/ Csakmer ahova elötte jártam ott 1500 volt...nem mondom hogy nem színvonalas az oktatás, de hàt azér na...amúgy csak azért oda járok mert a barátnőm is és szeretnék vele lovagolni!

2016. márc. 4. 16:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Sajnos mennek felfele az árak :( De régiótól is függ hol lovagolsz. Én anno 1000-1500-ért kezdtem. Ez volt 10 éve. Mikor hazahoztuk a lovakat ( nem azért mert rossz volt a hely. Messze volt, nem tudtam volna olyan sűrűn kijárni,itthon meg van nekik hely.) Akkor ment fel 2000-re ez volt kb 4 éve. Úgyhogy válaszolva a kérdésedre igen mostanság ez a reális. De mint mondtam lehet vannak olcsóbb helyek a te közeledbe is. Csak az oktatás színvonala nem mindegy :)
2016. márc. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Egyébként arra már ràjöttem, hogy városban (amúgy Fehérváron) drágább de színvonalasabb az oktatás, mint faluban. (Legalább is ahol én lakok) Ja és az itteni lovardában ami most ment csődbe 1000 ft volt egy óra, de oda nem is mentem nert csak volt pár gebe ló, azt szevasz tavasz... de itt lovagoltam, csak nem a lovardában. Mindegy...az árakat úgysem változtathatom meg. Meg amúgy nekrm tökéletes ez a lovarda, csak apukámnak nagyon drága :(
2016. márc. 7. 19:33
 23/26 A kérdező kommentje:
De igazándiból csak lovardának HÍVTÁK... AZ 5 lóból 2 volt lovagolható...és amilyen soványak voltak szegények...:(
2016. márc. 7. 19:36
 24/26 anonim ***** válasza:
Én 10.000ft ért járok az egyik helyre a masik meg 4000
2016. márc. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
10e? Hova jársz annyiért és mit csinálsz? Dallos Gyula annyi kb, mondjuk az lehet több.
2016. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
pontosan hozza jarok es idomitok.
2016. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!