Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet a baj, mi történt?

Mi lehet a baj, mi történt?

Figyelt kérdés

2 éves kanca csikóm teljesen nyugodt ló,mindenhol simogathatom. Viszont most amint hozzáérek a hasához(csípője-horpasz alatt),felemeli a lábát,mintha rúgni akarna. Enni ugyan úgy eszik szénát,inni is iszik..Az orvos ma nem ügyel,nem tudom kihívni,fel se veszi a telefont és csak ez az egy doki van...

Nagyon furcsállom a csípőjénél a hasát,mintha lenne egy mélyedés..Tudom,hogy a lovaknak van ,horpaszuk'de nem tudom,furi. Kerek hasa van és az a horpasz akkor is fura...Első lovam,gőzöm sincs,hogy mit tegyek..

Negatív kommenteket nem kérek,köszönöm


2016. márc. 23. 14:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bőrén nem érzel valami furát? Nyomásra érzékeny amúgy, vagy már akkor is jelez, ha csak finoman végigsimítod? Jó lenne, ha végigtapogatnád a hasát végig, kicsit erősebben is, és nézd meg, máshol nem sunyít-e, vagy vmi, mert az is fontos jel lehet, ha máshol is jelez valamit.

Doki jó lenne, ha látná.

Csikissé amúgy válhat egyik napról a másikra, az enyém is van, hogy egyik napról a másikra két marék szőrt dob le egy pontról. De ezt megnyugtatóan csak akkor lehet kimondani, ha minden mást kizártak.

2016. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!