Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ha kb. fél éve...

Szerintetek ha kb. fél éve lovagoltam utoljára és megint elkezdeném akkor nagyon az elejétől kéne?

Figyelt kérdés
Tudom, ezt nem lehet elfelejteni mert olyan mint a biciklizés, de nem volt lehetőségem csak néha-néha és éreztem, hogy egyre gázabb az ülésem, nem ülök olyan biztosan, azelőtt pedig 2évet lovagoltam...16/L
2016. ápr. 2. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Első 1-2 alkalommal lehet érdemes kicsit visszaülni futószárra, hogy visszaerősödj, visszaszokj. Aztán az oktató attól függően, hogy miként állsz úgy nehezíti a feladatokat. Tehát ha már kicsit visszaálltál, akkor lehet ott folytatni, ahol abbahagytad.
2016. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincsen edző....
2016. ápr. 2. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
...Akkor legyen, mert egyedül maszekolni, pláne bizonytalan tudással nem a legjobb életbiztosítás, és a lónak sem használ.
2016. ápr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!