Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért van ez? (A kérdés túl...

Miért van ez? (A kérdés túl rövid, a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha valaki bármit hirdet facen lovas csoportban, akkor azt ugyan nem mindenki de a többség drágának találja, még akkor is ha jó az ár. Megértem én, hogy mindenki pénzből él és szeretne egy adott termékhez minél olcsóbban hozzájutni. De mondjuk mikor valamit negyed áron hirdetek a boltihoz képest és nincsen baja csak kopott, akkor eléggé idegesítő, ha még ebből is alkudni akarnak. Majd mikor mondom, hogy ez azért már eléggé fix ár és nem adom oda annyiért akkor még én vagyok a rossz. -,-
2016. máj. 6. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert az emberek ilyenek. Ha ő árul valamit,akkor a szart is aranyáron adja,ha Ő a vevő akkor az aranyat is ingyen akarja. Ezért érdemes mindent kicsivel többért irányárba hirdetni ,mert ha rögtön a fix árat teszed ki akkor már a végén te fizetsz nekik..Mondjuk azon énis nevetni szoktam mikor az ezeréves kopott stübben nyergeket (amik tömésre,varrásra is szorulnak)100 ezerért árulják csak azért mert "stübben".
2016. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Végülis senkinek semmi köze hozzá. Én mielőtt meghirdetek valamit, körül szoktam nézni, hogy általában mennyit kérnek érte és azt is figyelembe veszem amikor meghirdetem. Ha gyorsan el akarom adni, akkor inkább alá megyek, ha nem, akkor azt kérem, ami szerintem reális. Az sem mindegy, hogy mi az, ami kopott, mert egy eleve drágább kategóriás kopott termékért nem biztos, hogy adnak annyit, mint egy olcsóbb kategóriás újszerűért, hiába negyedeled meg az árát.

Egy időben el akartam adni a kantáromat, de fel sem tettem magyar oldalakra, mert féláron lett volna cirka 80 ezer, de inkább megkíméltem magam az okos kommentektől. :D

2016. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert valljuk be a lovas felszerelés azért nem 2 fillér, magyar embernek meg mindenből olcsó kell, a minőség meg mindegy.
2016. máj. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!