Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek, hogy baj lehet a...

Félek, hogy baj lehet a babával, valaki ilyen tapasztalat?

Figyelt kérdés
4 hetes terhes vagyok, folyamatosan hányingerem van és állandóan fáradt vagyok. Ez szinte kezdettől fogva fennáll, am olyan 2 hetesen vettem észre, akkor voltam dokinál is. Kezdetben görcsösen fájdogált a hasam is, mint amikor meg akar jönni, egyszer meg húztam fel magam az ágyra, akkor úgy belenyilallt a hasamba, lesugárzott egész a gátig, akkor vagy 5-10 percig mozdulni sem tudtam... utána csak akkor fájt, ha megnyomtam, majd teljesen elmúlt, olyan volt, mintha meghúztam volna, bár nem tudom, ilyen egyáltalán lehetséges-e? nagyon megijedtem, de nem volt ilyen többet, és nem is véreztem azóta se, a hányingerem és az állandó fáradtság folyamatosan megvan, az alhasi görcsök viszont egyre elmaradtak. ugye ez a benyilallás nem feltétlenül kell, hogy rosszat jelentsen? Azóta se tudok szabadulni a gondolattól...
2016. máj. 7. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen nekem is volt ilyen amit leírsz. Rossz mozdulat és utána is izomláz érzés volt. De hogy mi lehetett....azóta se tudom. Most 20 hetes vagyok de 15 hetesen is előjött meg a legelején. Sztem nyugi, nekem se lett baj belőle. Nő a mèhed, lehet h picit èrzèkenyebb vagy.
2016. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
akkor most 6 hetes terhes vagy?
2016. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden amit leírtál, koraterhes tünet. Nekem is volt mind. Az erősebb fájás is, amikor picit megerőltettem magam (pl. megemeltem a nagyobb gyereket). Amíg nincs vérzés vagy nem múló görcs, nem kell aggódni. Ha gyakran fáj a hasad, akkor szedj Magnéziumot.
2016. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, elvileg most vagyok olyan 4 hetes, pontosan én se vagyok biztos benne, 2 hete voltam dokinál, akkor azt mondta maximum is 2 hetes lehet, még csak embrió. Akkor mondtam is neki az apró görcsöket, nem mondott rá semmit, a benyilallás meg utána vagy 3 nappal volt.
2016. máj. 7. 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:
4Hetesen meg nem "nől" a mèhed. Nem nyulnak a szalagjaid :) amugy ez normalis ne aggodj!:) bar en tuti h mar elmentem volna reg dokihoz!:)
2016. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha 2 hetesen embriót látott, az maga a csoda. Max petezsák, de embrió még tuti nincs 2 hetesen.
2016. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát hétfőn megyek am is, úgy voltam vele, hogy egyszer fordult elő, biztos nincs baj, csak most olvastam egy csomó hülyeséget neten és beparáztam... Esküszöm, soha többet nem olvasok ilyeneket, mert valamit tuti bemagyarázok magamnak előbb-utóbb...csak épp annyira hirtelen történt minden, azt mondták, h nem lehetek terhes erre most mint derült égből a villámcsapás és rettegek, h valami történik...
2016. máj. 7. 18:15
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem értek hozzá, nekem azt mondta, hogy még csak embrió, nem magzat, nem is volt több egy pontnál a képernyőn, mert mikor az ultrahangon nézte megmutatta és azt mondta nem lehet több 2 hetesnél, kérjek időpontot a klinikán ahol csinálnak UH-t, de várjak vele egy kicsit, mert akkor fog jobban látszani. Ez volt 20-án, és a klinikára meg most hétfőre kaptam időpontot.
2016. máj. 7. 20:16
 9/11 anonim ***** válasza:
A terhességi kort az előző menzeszed első napjától számítják. Szóval két hetes terhes kb. akkor vagy, amikor még csak készült a baba, 4 hetes pedig akkor, amikor a következő menzeszed jönne.
2016. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 hetes terhessèg nincs! Akkor mèg csak peteèrèsed van maximum. Amikor 4 hetes vagy, tehàt mikor meg kène jönnie a vèrzèsednek, akkor 2 hetes az embrio. Mikor volt az utolsó nenstruàciód 1 napja? Ès 12.hètig embrió, utàna magzat, legalàbbis èn így tudom. Egyébkènt kora terhessègben normàlisak az ilyenfajta görcsölèsek, nyilalàsok. Gond akkor van ha vèrzel vagy nem múlik a fàjdalom.
2016. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!