Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy érik ezt el díjlovaglásban?

Hogy érik ezt el díjlovaglásban?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nem nagyon értek a lovagláshoz viszont nagyon érdekelne , hogy díjlovagláson belül hogy érik el hogy a ló nyaka annyira le van kerekítve?Sajnos nem tudom ezt szakszóval

2016. jún. 15. 14:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nem ertem, hogy miert kell egybol tamadni, es nem kulturalt emberhez meltoan leirni a velemenyedet. Ha elolvasnad meg egyszer, akkor latnad, hogy ugyan arrol beszelunk, mivel te is azt allitottad, hogy osszeszedettsegben aktiv a hatulja, attol meg, hogy nem lep bele a patanyomaba, es en is ezt irtam, csak kisse atforditva. Ezert irtam, hogy nem a patanyomat vesszuk alapul, hanem a sulypontot. Abban viszont igazad van, hogy a ferdesegbol adodo egyensulytalansagot a patanyomokbol is lehet latni, erre nem gondoltam, de koszonom, hogy ravilagitottal. (...Meg ha ilyen alpari stilusban is, ami egyaltalan nem illeszkedett az en valaszom stilusahoz, szvsz.) Ebbol latszik, hogy nem konyvbop masolom a szoveget, hisz akkor ennel pontosabb lett volna a megfogalmazas, nem? Koltoi kerdes.
2016. jún. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Mi volt ebben az alpári? Vagy neked ha fáj az igazság akkor az alpáriság? Mi értelme ennyire mélyen belemenni a szakdolgokba egy ilyen végtelenül egyszerű kérdésnél,ahol a kérdező jó eséllyel nem szakmabeli,csak tetszik neki a dolog és elnézegeti.. hamis krágli meg tarkója magasabb pont,vonal mögött... Pont nem látja ezeket egy laikus,viszont a "kerek szép nyaktartást" amit csodál azt észreveszi bármelyikünk képén is,a rizsa és az okoskodás nélkül is.
2016. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Az alpári szót a stílusra használtam, nem pedig az írásod tartalmára. Az meg, hogy fáj az igazság, nem tudom, kire igaz, hisz én csak leírtam, hogy az általad linkelt kép helyett miért lehetett volna másikat választani, te meg egyből elkezdtél lehülyézni.

Való igaz, hogy a kérdező valószínűleg nem érzékeny az ilyen részletekre, de hát sok szép összeszedettséget ábrázoló képet találni az interneten, miért ne tehettem volna be egy (általam) jobbnak ítéltet? Költői kérdés.

2016. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
6%
A kutya nem kérte h képet elemezzél és lovaglási hibákat keress rajta. A "szép nyak" volt a lényeg itt egyedül,a többibe belementél feleslegesen,csak ,hogy okoskodj. Nem is a kérdés megválaszolása volt a célod,csak mutogatni akartad mit tudsz (vagy inkább mit nem)
2016. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Azt meg mindig nem ertem, hogy miert erolteted ezt a "mit nem tud a masik?" dolgot. Arrol meg en nem tehetek, hogy a "szep nyak" szamomra nem merul ki az altalad linkelt kepben.
2016. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
6%
Kit érdekel neked mi miben merül ki. Nem te vagy a kérdező,nem neked kellett választ adni, ismételtem elmondom,a kutyát nem érdekli az álláspontot,és egyelőre senki nem is kérdezte,úgyhogy részemről a vita befullasztva. Majd máskor próbáld meg értelmezni a kérdést,és arra válaszolni !
2016. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy szerinted ez egy vita volt.


Miutan ez egy olyan oldal, ahol a kerdesre barki szive joga szerint valaszolhat (amit akar!), ezert nem erzem szarul magamat, hogy volt merszem kepet linkelni. Az meg, hogy a kutyat nem erdekli az allaspontom, szinten nem erdekel, mert nem egy kerdezo-valaszolo (te) beszelgetesebe pofaztam bele, hanem kihasznaltam az oldal lenyeget, miszerint az valaszol, arra, es ugy, ahogy akar.


Reszemrol is le van zarva a beszelgetes.

2016. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Olyannal, aki szerint a "szép nyak" = "kerek" és ennyi, azzal kár "vitatkozni", de még csak válaszolni is rá. :)


Mivel itt díjlovaglásrólvan szó, így nem "képelemzés" folyik, hanem a ló nyakának pozíciójáról való beszélgetés. Ami a linkelt képen nem megfelelő és ennyi.

2016. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Az a baj h hülyékkel nem is lehet vitatkozni. Nektek kettőtöknek még értelmes ,szakmai hozzászólása még nem volt az oldalon túl sok. Nálatok a primitívség meg mások szavainak a kiforgatása ,a kérdésre mellébeszélni,előírás vagy elvárás a hülyék oldalán úgy tűnik. Sajnálom h nem sikerült felfogjátok a kérdést,szerencsére más megválaszolta helyettetek. Szívesen,és elnézzük nektek,nem haragszunk.
2016. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
6%

utolsó: ezekkel kár leállni,biztos nagyon sok tudás kellett ahhoz ,hogy könyvből kimásolják a szentszöveget,az persze nem zavarja őket,hogy a kérdés szempontjából teljesen lényegtelen a vonal mögötti homlok stb.. Aki tud,az nem akar felvágni,ezek ketten csak a nemlétező tudásukat szerették volna bemutatni egy anonim oldalon,mások által megfogalmazott és leírt szellemi szavakkal. Az ilyenek a lovardában a tápláléklánc legalját képezik általában,de lehet még a túrhavezetői is meg van nekik,amitől minden 14 éves összehugyozza magát ..


kérdésre válaszolva: Sok munkával,mint azt már írták,sok szárronléttől megizmosodik a nyak,és ívelt lesz. Azoknál a lovaknál amik alapból jó felépítésűek,mutatósabb,kerekebb lesz a látvány.

2016. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!