Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy érik ezt el díjlovaglásban?

Hogy érik ezt el díjlovaglásban?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nem nagyon értek a lovagláshoz viszont nagyon érdekelne , hogy díjlovagláson belül hogy érik el hogy a ló nyaka annyira le van kerekítve?Sajnos nem tudom ezt szakszóval

2016. jún. 15. 14:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Könyvből kimásolni? :D Képzeld, van aki ezeket a dolgokat megtanulja, mitöbb, alkalmazni is képes. :D

Aki szerint a képen látható lovak száron vannak...hát, annak sajnálom a lovait.

2016. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Aki tud az nem henceg,aki nem tud az itt járatja a száját senkiházi módra .Felét tudnák a magadfajták amiről beszélnek már örülhetnének.
2016. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
De ha nagy szavakat használ attól Ő olyan mintha tudna,hagyjuk meg ebben a tévhitben őket:D ez mindig csak dumál meg okoskodik,a válaszai mindig könyvekből szedett rizsa,de gyakorlati tapasztalat nincs mögötte csak ahogy te is fogalmaztál a száját jártatja..Én már csak legyintek,mindig mindenkibe beleköt . Nagy könyvlovas,csak valós tudás nincs mögötte.
2016. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Eleg valoszinu, hogy aki mindent tud, az szart ir le (lasd: ti, a ti allitasotok szerint), aki meg szar lovas (hmm, honnan is tudod?), az a "konyvek szoveget" irja le nem teljes mertekben (ergo nem masolhatta, hisz akkor minden helyesen es pontosan lenne benne).

Az meg szinten megkerdojelezheto, hogy te "csak legyintesz", mert meg mindig irsz es valaszolsz...

2016. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Könyv"lovasok".
2016. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
8%
aki szerint a "nem számít a patanyomvonal" az maradjon csendben. Jó dobálni a szakszavakat ,csak helyén kéne kezelni őket,nem olyanoknak hencegni velük akik meg sem érezték a dolog ízét a gyakorlatban csak mindig beszélnek róla. Megnézném én szívesen a ti lovaitokat , ilyen agyatlanok szokták általában elszarni a lovakat,de a neten minden szentrizsát "tudnak" csak épp a saját tapasztalataikat a saját szavaikkal nem tudják leírni,ezért kell a nagy szavakkal való dobálózás ha kell,ha nem (jelen esetben NEM) mert így lehet fitogtatni a valótlan "tudást". Menjetek vonogassátok tovább a koszos telivért meg ügetőt.
2016. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm!De mivel én ezekhez nem értek így hiába írjátok le szakszavakkal és mondjátok el hogy minek hogy kéne lennie nekem mint hozzá nem értőnek ez teljesen "kínai".Én csak egy sima "lebutított" választ szerettem volna.De azért köszönöm
2016. jún. 22. 22:21
 28/28 anonim ***** válasza:

És igen, ismét sikerült lejáratni a lovas kultúrát a nagy hozzáértés közepette, király. Az igazi szakértő nem próbál amúgy ennyi marhaságot egy kezdő torkán letolni elsőre, és beéri egy nagyon egyszerű válasszal is, amit később egyre inkább sézlesíteni és bővíteni lehet.

Vagy egy képpel, amin egy kezdő számára is látható különbség van egy rollkur (helytelen) és egy feligazítás (helyes) között.

2016. jún. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!