Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lenne értelme szerintetek?

Lenne értelme szerintetek?

Figyelt kérdés

Lenne értelme 13 évesen (majd jövőre) lovat venni?

Tudom, gimnázium lenne majd pár év múlva, de úgy is megpróbálnék a lehető legtöbbet a lóval lenni. Szerintetek lenne értelme? (Lovagolni jól tudok, trágyázni, etetni, pucolni, felszerszámozni, stb is tudok)



2016. aug. 30. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen a tudásod szintjétől függ. Ha még csak 2-3 éve lovagolsz, nem javasolnám. De ha tényleg elég kitartó vagy, illetve lenne mellé akár segítséged, pl. bértartásban, meg lehet próbálni. Bár.. jó lovas nem mondja, hogy jól lovagol.
2016. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért? Akkor mondjam azt, hogy az egész világon én lovagolok a legrosszabban?
2016. aug. 30. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ki tudja, lehet így van. De a lovaglás fontos velejárójának kéne lennie az alázatnak. Van még mit tanulnod.
2016. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
A jó lovas azt mondja, hogy sokat kell még tanulnom.
2016. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem is alázatos egy jó lovas, de azt meg kéne írni (szerintem), hogy meddig jutottál a lovaglásban. Persze az sem mindegy milyen fajta lovat szeretnél.És hogy hova mész gimnibe.
2016. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 LiliáneGoldkidd ***** válasza:
0%

Sok mindentől függ..

Szerintem ezt a lóvásárt halaszd el egy pár évre.. Nagy felelőséggel jár egy ló és egy 13 éves kislány suli mellett ezt nem nagyon képes ellátni.

Egy jó lovas legyen alázatos lovával,társaival szememben,a kommentetből kiírásodból azt vettem ki,hogy van még mit megtanulnod.Az sem mindegy,hogy eddig futószárazva voltál,szőrén,nyereggel,oktatóval,egyedül.. és még,még,még sorolhatnám..

Attól is függ,hogy milyenek a jegyeid megengedheted-e ezt a terhet a tanulás mellett (Nem ajánlatos)

Sztán,ki tudja,hogy gimnazista leszel-e..



Szerintem még várj,tanulj jó sokat és majd a fizetésedből felnőtt korodban olyan lovat veszel amilyet csak szeretnél! :)

2016. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LiliáneGoldkidd ***** válasza:
0%
U.i : NA meg a kollégium..
2016. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Persze. Ha megengedheted magadnak, vegyél nyugodtan, vidd egy jó lovardába bértartásba, aztán szakíts rá időt iskola után. Sokan csinálják ezt, mindenki bírja valahogy :) Az más kérdés, hogy milyen tanulmányi eredménnyel...
2016. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!