Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lótulajdonosok! Tudnátok...

Lótulajdonosok! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Talán jövőre kapok egy lovat. Nagyjából tudom, hogy hogyan kell tartani, de azért röviden tömören leírnátok? Bértartásban lenne. 13 éves vagyok.

2016. szept. 3. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez már a sokadik ilyen kérdés. Vedd a fáradtságot, és nézz itt utána. (Fent van a kereső...)
2016. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fizetsz, mint a katonatiszt, minél többet kérsz a lovardától, annál többet, nyitvatartási időben meglátogatod a lovat. Ha szabad a pálya, lovagolsz vagy futószárazol. Kovács, állatorvos, felszerelés, plusz kaja a te költséged és felelősséged.
2016. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kell tudd,leszel te is a sok hülye közül egy,aki még utánaolvasni is lusta egy szakirodalomban és majd helyette megcsinál mindent apu-anyu meg a lovardán belüli emberek,akik alig várják az ilyet h lehúzhassák .Röviden tömören ennyi.
2016. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nagyjából tudom hogy kell.. Csak a tapasztalt lótulajdonosok véleménye is érdekelne..
2016. szept. 3. 20:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Még nem kezdődött el a suli?
2016. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De, elkezdődött, rögtön beteg is lettem, most is betegen fekszek. Miért?
2016. szept. 3. 21:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor már értem, hogy mért kérdezel ilyen hülyeséget. Mert unatkozol.
2016. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem árt fajtától függően eleget legeltetni, jó kondícióban tartani. Nem mindegy, hogy mire akarod használni, és hol laksz. Ha Budapesti vagy, nem ajánlom az Aranypatkót. Egyrészt drága, másrészt állatkínzást lehet hallani róla.
2016. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as, köszi az első normális választ :) nem budapesti vagyok, de van a közelünkben egy jó lovarda
2016. szept. 4. 15:31
 10/12 Varga Éva Lilla válasza:

1. El kell döntened, hogy elkötelezett lovas vagy-e, akarsz-e lenn? A ló nem síléc, amit be lehet támasztani a sarokba. Ha nem jársz ki, akkor a ló a boxban áll, nincs mozgatva, max karámban.

2.Vidéken vannak olyan kis létszámú lovardák, amik nem olyan elegánsak, viszont olcsóbbak. A bértartás költsége megállapodás kérdése. Általában almozás, etetés, itatás.

3. Mivel 13 éves vagy, távoli helyekre a szüleid kell vigyenek, vagy buszozni. Az már jó, ha keróval megközelíthető! Így nem csak a tartás költség a szülőké, hanem a napi kijárás!

Viszont minden megoldható, ha valaki nagyon szeretné! :)Tudom, mert csináltam! Sok sikert és kitartást kívánok!

2016. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!