Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy győzzem le a félelmem...

Hogy győzzem le a félelmem lovaglásnál?

Figyelt kérdés

Ma reggel voltam lovagolni, minden jól ment de az óra legvégén bevonulásnál hirtelen nagyot bakolt a ló alattam, egyből leestem, de úgyhogy az ottaniak (akik látták) elmondása szerint szaltóztam a levegőben le a lóról, nagyon ijesztő volt....:(

az emberek is mind körém gyűltek, kérdésekkel bombáztak, hogy jól vagyok-e, nem ütöttem meg a gerincemet....

Egyfolytában ezen kattog az agyam, a pillanaton amikor átfordultam és leestem, következő alkalomnál is ezt a lovat fogom kapni, és nagyon félek, hogy megint ez lesz, nagyot estem (de szerencsére nem lett bajom)

Ja és meg se tudtam volna akadályozni, hogy ne essek le, mert a ló a földig hajtotta a fejét tehát szó szerint kidobott a nyeregből :( Pedig nagyon szeretem azt a lovat, csak félek tőle, semmi jelét se mutatta annak, hogy bakolni fog, vagy leakarna dobni...elkeseredtem :(

Tanácsot tudtok adni? (gidrán lovon lovagoltam, 1 hét múlva lesz egy éve, hogy lovagolok, ez volt a negyedik esésem, még nem ágaskodott alattam ló, de most az első bakolás megvolt)



2016. szept. 3. 15:56
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Valószínűleg nem tart olyan hosszú ideig legalábbis nálam nem tartot én ugratás után egy apró hiba miatt estem le a szokásos volt mentő akkor az nem volt jó mert sok idő lett volna mire a kotházba értünk volna akkor helikopter ... pécsen voltam a korházba ez mind most a nyári szünetben történt 1napot voltam bent egy kicsit fülentettem ezért kijöhettem de kövi héten már rajta ülte a lovon tehát igen és bizok benne nem tart sokáig amikor rajta ültem akkor féltem de utána meg már nem!!!HAJRÁ!!!
2016. nov. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Nekem az első volt, én szemtől szembe álltam egy pónival mikor felém ágaskodott mert futoszárasztattam és szembe fordult felém meg harabdál meg már majd nem hasba rugott ugyan is ez egy picike póni
2016. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!