Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miert zavar annyi embert/Fiut...

Miert zavar annyi embert/Fiut hogy ha egy lany imadja a lovakat es lovagol?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 20:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sok fiú ezt egy lányos dolognak tartja. Főleg az éretlenebbek. :D

Ez nekik egy olyan téma mint a sminkelés. Baromira nem érdekli őket. A türelmesebbek meghallgatnak, de egy szavadat sem értik és nem is érdekli őket, ezért csak mosolyognak és bólogatnak. A többiek meg menekülnek, ahogy feljön a téma.

Azért lányoknál is vannak olyan fiús témák, amiről nem szeretnek beszélni. Meg gondolj bele, hogy te sem szívesen beszélsz olyasmiről, ami nem érdekel. Valószínűleg a fiúk is így vannak a lovaglással.

Aztán ott van az, hogy sokan divatból csinálják ezt. Azért van lova, hogy dicsekedhessen vele. Lovagolni tud rajta, de a lovat ellátni, le meg felszerszámozni majd valaki más fogja helyette, nehogy letörjön a körme. Sok filmben van a főp*csáknak lovuk és lehet hogy sok ember ebből kiindulva azt gondolja, hogy akinek van lova vagy lovagol, az sznob. :D Mert hogy ez egy drága sport meg eléggé drága dolog eltartani egy lovat. Ez így igaz, de más sport is tud drága lenni.

Én erre tippelnék amúgy. Hogy sznobnak néznek vagy esetleg attól félnek, hogy az ilyen ember másról sem tud beszélni csak a lovakról.

2016. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Velem a barátom azért szakított mert nem az volt a baj hogy lovagoltam,hanem hogy kevesebb időm volt rá,egy-egy találkozót lekellett mondanom edzés miatt...stb..
2016. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!