Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen munka, munkahely...

Milyen munka, munkahely mellett lehet lovat tartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdés, hogy mi az a szakma ami mellett lehet lovat tarni, mer sokat kell vele foglalkozni.

És valami olyan szakmára/munkahelyre gondoltam, ahol több fizetést kapok a ló miatt, meg a család miatt stb.

Igen tudom nem írtam le egy pár dolgot, éx tudom, hogy ebbe is belefogtok kötni, de remélem értitek a kérdést meg minden.

A rosszindulatú emberek kíméljenek!!!❌🚫❎💢



2016. nov. 4. 13:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Tudjuk jelekh, csak nem mindenkinek van szerencséje. Aki szerint ebben az országban kizárólag minden csak a tanuláson múlik,az egy igazi fajtatiszta látni nem tudó,vagy nem akaró vak birka.A sok protekciógyáros meg úgyis mindig letagadja hogy kerültek be a csókos munkahelyekre,helyette jöhet a demegóg dumaáradat .
2016. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
akkor az én életem egy tündérmese.. most már ezt is tudom. Köszönöm. Nem mondom, hogy mindig minden esetben a tanuláson múlik, de nekem másom nem volt. Se összeköttetések, se rendes hátteret biztosító család, semmi. Mégis összejött eddig a dolog. Persze nem büfészakon végeztem az is igaz..
2016. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Akkor a mekiben meg külföldön a sok diplomás biztos mind "hülye". De legalább neked szerencséd volt !
2016. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

A bölcsészekre és egyéb (nem véletlen hívják így) büfé szakon végzett emberkére gondolsz? Nem mondom, hogy hülyék, csak nem fogták fel az agyukkal, hogy nem kell százezer böcsész/év egy ekkora országban. Képzeld van egy csomó mérnök ismerősöm (milyen meglepő), és egyik sem a mekiben dolgozik... hihetetlen nem? Elhiszem, hogy csípi sok ember szemét, hogy nem mindenkinek szar. De igazából te is, mint sokan mások, (pl a lepontozók többsége) nem rám vagytok mérgesek, hanem magatokra, hogy nem sikerült egy piacképes szakmát elsajátítani.

A külföldről pedig az a véleményem, hogy aki kimegy az egy döntés. Akinek a diplomája itthon nem piacképes, az kint is csak takarítani fog. Akinek igen, annak pedig nem feltétlen kell kimennie. De ha kimegy kint is 6x annyit keres, mint a korábban emlegetett takarító.

Lehet ezt (félre)magyarázni, mellébeszélni, meg nyígni, csak nincs értelme.

2016. nov. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nem bölcsészek. Ismerek biológust ,mérnököt,de még nyelvdiplomást is. Csak nem.volt apu aki betette volna a valagát mindenhova,és nem voltak tolvaj szülők. Tudod,van becsületesen dolgozó ember is,nem csak a tolvaj,alibi "tanultság" mögé bújva.
2016. nov. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Külföldön belátják h a szakmunkára is szükség van mert az egész egy fogaskerék. Ha nincs pék ,te nem zabálsz ,eheted a kisírt diplomáidat.. Külföldön egy takarító is megél,annyit keres a kétkezi munkával mint te itt azzal a szarral amiért évekig nyaltál az egyetemen apádék meg az adófizetők vagyonán akiket te lenézel. Aki kimegy az nyomós döntés,még ha ott is takarít,de megél belőle és akár lovat tart. Kollégám 4 évet kiment ,hazajött és házat vettek. Mindenki nem lehet diplomás,mérnök is mindegyik marha "tanult" itt nálunk,de mégse sikerül megoldani h elférjen egymás mellett két villamos vagy h ne szakadjon a gyerekek fejére a frrissen felújított iroda.. Menjék méricskézni hülyegyerek,tervezd a következő demagóg ,primitív kommentedet,máshoz amúgysem értesz !
2016. nov. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ennek a jelekhnek minden van valami idióta válasza. Sötét barom. Jön mindig a "tanultságával" mindent azzal köt össze,hülyeséget beszél akkor tuti azért pontozzák le mert "féltékenyek rá" nem azért mert valótlan dolgokat pofázik :D Jobb ,értelmesebb országokban nem kell 65 diploma csak azért h enni tudj. Mindenki meg nem hülye aki kimenekül meg csak a mekibe kap munkát,protekció mindennek a kulcsa. Persze jó ezt elbújtatni egy alibidiplomába és ráfogni h "tanultabb vagy és jobb ember"
2016. nov. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Hát persze, mert olyan sok mindent tudtok rólam. Képzeld van szakmám, kétkezi, több is.

Apámék vagyona... Kívánom neked, hogy akkora vagyonod legyen csak, mint apáméknak volt. Egy fillérrel se több jó? És csak annyi havi bevételed legyen, amennyit én kaptam a szüleimtől a felsőoktatásom alatt.

Valótlan dolgokat pofázok? Érdekes én itt vagyok benne, amiről írok. És ez kőkemény valóság.

Javaslom, hogy kicsit tágítsátok a látókörötöket. Mert, ha én vagyok demagóg, rátok nincs szó.

A múlt heti Walking Deadben volt egy tök jó rész, ami pont idevág. "A pesszimista a földet nézi és beveri a fejét, az optimista az eget bámulja és megbotlik. A realista viszont előre néz és felkészül arra, ami az úton várja." Én realistának gondolom magam. Ti savanyú pesszimisták vagytok. Rotyogjatok csak a levetekben... ;)

Peace

2016. nov. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznosak a dálaszaitok mit ne mondjak 😛

Nem akarok én itt bíró lenni se meg semmi, de a konfliktusaitokat létszíves privibe😳😶

2016. nov. 7. 15:57
 20/27 anonim ***** válasza:
Privibe nem jó,arra nincs kamudiplomája apu fiának :) részemről a téma lezárva,ez egy hülye,kár rá az idő is !
2016. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!