Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóherba-Márton Zsófiától...

Lóherba-Márton Zsófiától valaki olvasta már, érdemes megvásárolni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 15:12
 1/4 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy lófüggő ezeknek a hatása. Valamelyik jól reagál és valóban segit, de van olyan ló akinél semmi változást nem lehet észlelni. De ártani nem tudsz vele:)
2016. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen igen tudom én is használok gyógynövènyeket a lovam takarmányozásánál de csak ilyeneket mint pl a fokhagyma, vereshagyma, kokuszolaj, lenmag, csipkebogyó..

Viszont szeretnék átfogóbb ismeretekre szert tenni a gyógynövényekkel kapcsolatban. Ezért lennek kivancsi hogy a könyvben tulajdonkeppen mi van. Tehat hogy ad-e gyakorlati tanácsokat hogy mi mire jo pl es mennyi kell belőle? Tehat megeri-e penzt kiadni ra?

2016. nov. 28. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem megvan a könyv. Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatban, mintha egy keményfedeles prospektus lenne, lévén, hogy Marton Zsófi forgalmazza is a gyógynövény-keverékeket. De remekül le vannak írva benne a gyógynövények és azok hatásai, valamint konkrét kezelésekre való keverékek leírással minden. Összességében jónak tartom. Szerintem ez is olyan könyv, aminek ott a helye egy lovas ember könyvespolcán.
2016. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. nov. 30. 04:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!