Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jártatógépben hagytam a lovamat?

Jártatógépben hagytam a lovamat?

Figyelt kérdés

Otthon tartom a lovamat es van egy jartatogepunk (azert mert tobb lovunk is van es nincs idom mindegyiket lelovagolni edzes utan)

Es lovaglas utan betettem a lovat a jartatogepbe es bementem a hazba inni

Teljesen elfelejtettem a lovat kivenni a gepbol es csak 2 ora mulva dobbentem ra hogy a lo meg bent van

Gyorsan kirohantam es visszavittem a boxba

Ettol lehet neki baja?



2016. dec. 30. 10:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
100%

Elfáradt.


Egyébként tényleg ennyire nincs gőzöd se hozzá?

2016. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:

Nem tenyleg gozom sincs az egeszrol :D

De koszonom a valaszt ment a zold!

Azert jo lenne meghalgatnom meg nehany valaszt!

Szoval johetnek meg!

2016. dec. 30. 11:31
 3/74 anonim ***** válasza:
100%
Két óra sétától? Nem hinném. De egy lótartónak ezt illene tudnia. Mit látsz a lovon?
2016. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
83%
Baja nem lesz, csak egy kicsit teli lehetett a tö.e a sétától. De hogy lehet elfelejteni? Hisz lovaglás után van némi teendő, aminek az ideje elég ahhoz hogy lesétáljon a ló a jártatógépbe. Vagy csak leszállsz és más csinálja meg, vagy szanaszét van minden?
2016. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
91%
Sok pénz=kevés agy=a ló csak egy használati eszköz az ilyeneknek.
2016. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
94%

Neked se való ló basszus...

A ló felelősség. NINCS olyan hogy elfelejtem...

Vagy tanuld meg hogy felelőséggel tartozol egy élő, érző állatért vagy hagyd az egészet a sárba de tényleg.


A kérdésedre válaszolva, nem valószinű, hogy 2 óra sètától baja lenne. De azért tanulj belőle mielőtt legközelebb elhanyagolod megetetni vagy akármi.

A lovak mellett nem szabad hanyagnak lenni. Ezek többmázsás mindenlébenkanál jószágok. Nem figyelsz, vagy elhanyagolsz valamit ès jön a baj.


Amúgy meg számodra ez kérdès?

Számomra most csak az a kérdés hogy hogy a p*csába lehet ilyeneknek lova....

2016. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem meg igen is előfordul ilyen, ne beszéljetek már úgy róla mintha ez valami főbenjáró bűn lenne... Mindenkivel megeshet valami ilyesmi az életében egyszer-kétszer. Engem egyszer a szüleim véletlenül az iskolában hagytak, mégsem gondolom hogy rossz szülők lettek volna...

(Ettől függetlenül persze nem tudhatjuk, lehet rosszul bánik a lovával a kérdező, de ennyiből ne szűrjük már le, hogy neki nem való ló... Megijedt, aggódik érte, ez szerintem plusz pont..)

Amúgy nálunk egy gyerek éjszakára felejtette bent a lovat a jártatóban, tehát van rosszabb eset is... 😂

2016. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó!

Nem a gyereknek kellene leoltani a lámpát!

Már ha érted a célzást. De kétlem.

2016. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
85%
Megette a fene, ha egy állatnak, ami amúgy az egész életét talpon tölti, megárt két óra séta.
2016. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:

Hat koszonom a valaszokat

Nem gondolom hogy nekem nem lenne valo lo teljesen jol banok veluk

Alapbol nem vagyok hanyag de rengeteg dolgom van TANULOK,zenelek,nyelvorakra jarok, es ezen kivul meg sportolok is ugyhogy sok mas dolog van az eletemben ami most osszesurusodott es elfelejtettem a lovat kivenni a jartatobol

Hangsulyoznam hogy lovagoltam rajta foglalkoztam vele es ennek lett a kovetkezmenye

Ha nem foglalkoznek a lovaimmal akkor le se jartatnam oket csak visszacs€sznem az istalloba

Es tudom hogy erzo allat hiszen ha nem erdekelne akkor nem kerdeznem aggodva hogy tortent-e baja


Es az egyik valaszra valaszolva: igen van egy ember aki elpakolja utanam a cuccokat es leapolja a lovakat: lovasznak hivjak

2016. dec. 31. 17:22
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!