Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jártatógépben hagytam a lovamat?

Jártatógépben hagytam a lovamat?

Figyelt kérdés

Otthon tartom a lovamat es van egy jartatogepunk (azert mert tobb lovunk is van es nincs idom mindegyiket lelovagolni edzes utan)

Es lovaglas utan betettem a lovat a jartatogepbe es bementem a hazba inni

Teljesen elfelejtettem a lovat kivenni a gepbol es csak 2 ora mulva dobbentem ra hogy a lo meg bent van

Gyorsan kirohantam es visszavittem a boxba

Ettol lehet neki baja?



2016. dec. 30. 10:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 A kérdező kommentje:

3 lovam van de ezek kozul ketto az enyem es egy a batyame de o mar nem lovagol

Miert fontos?

Utolso nem ertelek...

2017. jan. 20. 17:41
 52/74 anonim ***** válasza:

Ez csak egy tipp, de szerintem az utolsó mondta az utolsó előttinek hogy skh (azaz semmi közöd hozzá)

Nem bántásból, csak kíváncsiság: hány éves vagy?

2017. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
Biológiailag vagy szellemileg kérdezed tőle? Mert nem mindegy.
2017. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 A kérdező kommentje:

16

Miert kerdezed?!

2017. jan. 21. 13:43
 55/74 anonim ***** válasza:

Semmi, csak kíváncsi voltam, nem kell mindent azonnal támadásnak venned.

Bár lényegében azért, mert nem igazán tudtam belőni a 12-27 skálán

2017. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 A kérdező kommentje:

Nem vettem tamadasnak...de mindegy is

Ez most sok/keves vagy jo/rossz?

2017. jan. 22. 13:58
 57/74 A kérdező kommentje:
53-as valaszolo ez egy nagyon ertelmes es feletebb vicces hozzaszolas volt..nem is tudom mi lenne ha ezt nem irtad volna ki
2017. jan. 22. 14:01
 58/74 anonim ***** válasza:
Nekem jó :'D
2017. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim válasza:
60%

Annyi a válasz erre a kérdésre - bár már inkább csak vitázás azon, hogy a kérdező mit csinál a lovaival...


Nem értem, miért kell ezen ennyit rágódni, hisz 16 éves, értelmesnek, műveltnek tűnő leányzó, biztosan nem mi fogjuk megváltoztatni a nézeteit. És végülis, tudjátok mit? Ha így csinálja tovább, az sem nagy baj. A lovaknak ez még mindig sokkal jobb, mint az, ha valami nagyon "értelmes" embernek nem nevezhető lény egy pici, sötét, koszos putriban tartja őket láncra verve, étlen-szomjan. Vagy az, ha vágóhídon végzik, miután egy elkényeztetett kiscsaj megunta őket. A kérdező lovai ugyanis megfelelő, állatbarát körülmények között vannak tartva, nincsenek elhanyagolva, törődnek velük. Nekik jó ez így. A kérdező az egyetlen, aki veszít azzal, ha továbbra is csak sporteszközként kezeli őket. Nem tudja, mit hagy ki azzal, ha nem kötődik hozzá egy ló. De ez legyen az ő baja, felesleges tovább magyarázni neki. Egyszer talán úgy hozza a sors, hogy megérti, amit magyaráztatok neki, de ha nem, az se akkora baj. Amíg nem bántja az állatokat, hanem képes felérni ésszel, milyen körülményekre van szükségük, addig jó.


Ez az én véleményem.

2017. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,

Itt már rég azon megy a vita hogy a kerdes egy nagy kamu és az is. Ez a csaj egy unatkozo kiscsicska.

Tul sok dallast nezett.

Ott latta az olajkutakat, a lovakat meg a luxust aztan ossszerakott itt egy kis sztorit :)

De ha neki ez a szorakozas akkor en nem banom ;)

2017. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!