Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jártatógépben hagytam a lovamat?

Jártatógépben hagytam a lovamat?

Figyelt kérdés

Otthon tartom a lovamat es van egy jartatogepunk (azert mert tobb lovunk is van es nincs idom mindegyiket lelovagolni edzes utan)

Es lovaglas utan betettem a lovat a jartatogepbe es bementem a hazba inni

Teljesen elfelejtettem a lovat kivenni a gepbol es csak 2 ora mulva dobbentem ra hogy a lo meg bent van

Gyorsan kirohantam es visszavittem a boxba

Ettol lehet neki baja?



2016. dec. 30. 10:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:

nem ertem ezt a romanozast...szerintem eleg szanalmas

Amugy majdnem talalt mert a jelenlegi lovasznak is fizetunk es szeretgeti a lovaimat...

2017. jan. 5. 21:01
 22/74 anonim ***** válasza:
100%

bírom ezt a lovaIMAT, de egy idegen konkrétan többet van velük, mint te.

Amúgy ezt a románozást én se értem :/

2017. jan. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 A kérdező kommentje:

Attol meg hogy egy ember tobbet van veluk attol meg nem lesz az ove...

Egy hotelben is sokkal tobbet dolgozik ott a szemelyzet mint maga a hoteltulajdonos megse lesz a szemelyzete a hotel

Ha van meg barmi kerdesetek tegyetek fel mert fogok tudni ra valaszolni

2017. jan. 6. 17:24
 24/74 anonim ***** válasza:
100%

A hotel pont nem jó példa rá, mivel a ló egy érző, lélegző lény.

És nem kötözködésképpen írtam, csak viccesnek találom ezt.

2017. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
100%

"SARKANTYUVAL lovaglok mivel ez sokkal kimeletesebb nekik mint ahanyan nehanyan csinaljak hogy oldalbarugjak haromszor"


Ha tényleg foglalkoznál a lovaiddal, akkor már megtaníthattad volna nékik, hogy ha zár a csizma akkor menni kell. SARKANTYÚ nélkül is. Nem kell háromszor oldalba rúgni. Én sok lusta lovon ültem már, és SARKANTYÚ nélkül és 3x-i rúgás nélkül is csinálta amit KÉRTEM tőle. Mert én foglalkoztam a lóval. 😃

2017. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 A kérdező kommentje:

En elhiszem hogy itt mindenki milyen nagy lotarto ezzel csak egy problema van hogy: NEM KERDEZTEM SENKIT hogy ugyanmar meseld el hogy te mennyire foglalkozol a lovaddal...

Nekem keves idom van es nem tudom holmi dolgokra megtanitani az eredmeny tok ugyanaz hogy elindul a lo csak nekem fele annyi ido es meg a dijlovas versenyeken is (magadabb szinten) kotelezeto a sarkantyu hasznalata hiszen ezzel lehet komolyabb feladatokhoz megfelelo erossegu segitseget adni...de ha neked az okoz oromot hogy ilyenekre tanitgatod a lovat akkor hajra, en nem fogok beleszolni az biztos

A hoteles peldara meg csak annyi hogy itt a tulajdon szempontjabol tokmindegy hogy erzo leny vagy nem: attol meg az enyem mert nem sajat magam lapatolom a sz@rt es megint visszatertunk az elozo kommentemhez hogy a lonak olyan mindegy ki lapatolja csak legyen tiszta a boxa

Ha meg neki mindegy akkor minek melozzak en?!

A hoteles dologra visszaterve meg szerintem kifejezettem jo pelda volt...ugyhogy buszke vagyok magamra

2017. jan. 6. 23:48
 27/74 anonim ***** válasza:
89%

De a tanuláshoz, zenéléshez, sportoláshoz, mért vagy te fontos ember. Ha időd nincs ezeken kívül, akkor milyen fontos dolgaid lehetnek?

Elég neked egy ló is, ha Ennyire elfoglalt vagy. És azt a néhány percet a kiganajozáshoz már te is rá tudnád fordítani. De igaz is, Neked büdös a munka!

2017. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 A kérdező kommentje:

Nekem fontos dolgaim vannak sportolnom kell(golf versenyeken veszek reszt),3 idegennyelven tanulok,zenelek,bulizok, es szerintem nagyonis fontos a bulizas hogy emberi kapcsolatokat epitsek es ne egy bezarkozott remete legyek akinek a legjobb baratja egy lo mert fiatalabbon nem voltam hajlando az en pici lovacskamat hanyagolni 2 orara

Es ezek a dolgok biztos hogy sokkal fontosabbak minthogy szartlapatoljak egyedul, vagy orakig pucolgassam a lovat stb..

Es igen igazad van mert tenyleg utalok melozni: DE KI AZ AKI SZERET?

Az mas dolog hogy van amikor meg kell csinalni es kesz, ha szereted ha nem de ha en megengedhetem magamnak hogy ne melozzak akkor minek farasztanam magamat hulyesegekkel ha van aki ezert penzt kap es ez a munkaja?

2017. jan. 7. 15:44
 29/74 anonim ***** válasza:
100%

Drága kislányom ha szerinted a szarlapátolás vagy a lópuculás csak meló és semmi több akkor te elvagy tévedve.

Nem a lò hátán építel ki kapcsolatot a lóval NEM.

Akkor szereted meg a lovat és ő is téged amikor pl pucolgatod szeretgeted ápolod, amikor edzés után TE járatod le hidd el nagyobb és bensőségesebb kikapcsolódás az mint a lovaglás.

Nekem az amikor lejáratom a lovat vagy simán csak vele vagyok vagy épp csutakolom az felér egy meditációval.

Szóval a szarlapátolás meg csutakolás meg etetés meg az ilyen "szolgamunkák" azok amik révén FOGLALKOZOL a lovaddal és ezek azok a 'munkák' amelyek megtanìtják az ilyen gazdag ribizliket az ALÁZATRA.

De mit ezek a szavak egy ilyennek.

Nem akarok vészjósló lenni de te a lovas sportban nem fogsz így teljesíteni mert oda is ALÁZAT, MUNKA(!!!!) ÉS KITARTÁS kell. Másképp nincs siker sem. Ja majd apuci bundáz neked valami díjat :D Így megy e...

Hadd el a lovakat... büdösek, unalmasak sok a munka velük nem neked való sportág ez.

Menjé táncolni rázzad a popót ès építsed azokat a bizonyos emberi kapcsolatokat.

Majd meglátod hogy mekkora fájdalmat tud okozni egyegy ember... majd keresed te még a lovak békéjét és szeretetèt.

Mert az ilyen naiv gazdag ribipalántákat ùgyse veszi komolyan senki...

De mindegy... csak a lovakat hagyd el. Látszik hogy neked csak sporteszközök.

2017. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
100%
Minek neked ló te anyaszomorító...
2017. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!