Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jártatógépben hagytam a lovamat?

Jártatógépben hagytam a lovamat?

Figyelt kérdés

Otthon tartom a lovamat es van egy jartatogepunk (azert mert tobb lovunk is van es nincs idom mindegyiket lelovagolni edzes utan)

Es lovaglas utan betettem a lovat a jartatogepbe es bementem a hazba inni

Teljesen elfelejtettem a lovat kivenni a gepbol es csak 2 ora mulva dobbentem ra hogy a lo meg bent van

Gyorsan kirohantam es visszavittem a boxba

Ettol lehet neki baja?



2016. dec. 30. 10:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
100%

Pfuu lányom ez a kérdés meg a válaszaid úgy kamu ahogy van...

Minek hazudozol itt? Lassan már szappanoperába illő meséket irsz.

Ékszerek meg veled egyidős lány lovász lovarda golf meg minden :D

Szerintem te ezeket álmodod...

Elhiszem hogy titkon erről álmodozol hogy dúsgazdag legyél olajkutad legyen anyukád fogorvos legyen te golfozzál és legyen lovardád személyzettel... Na persze ...

Ne itt éld ki magad kérlek. Nem jó képzeletvilágban élni :)

2017. jan. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem vagyok a lanyod

De javasolnam hogy olvasd el az eredeti kerdest...a jartatogepre es a lovamra vonatkozott ezutan valaszoltam a ti kerdeseitekre...eszembe se jutott leirni az egyeb dolgokat amik fokozatosan derultek ki

De igen nekem minden vagyam hogy anyam fogorvos legyen...es a szarmazasomat is behazudtam...meg az egesz komplett sztorit...nem gondolod hogy ez tulzas?

Es szerintem ez nem olyan kulonleges dolog hogy egy tini lany szereti az ekszereket es a ruhakat...de te biztos jobban tudod

A "szemelyzet" egy emberbol all

Mindenesetre a kamu lovaim esetleges kamu galandfergessegenek utananeztem...

2017. jan. 14. 17:27
 43/74 anonim ***** válasza:
0%
a lónak semmi baja nem lesz,ha dupla ideig lett volna ott akkor se,bocsi de nem volt kedvem,se időm végig olvasni ezt az egész szarságot,én személy szerint felháborítónak tartom hogy ennyi kö**ög jár ide,és bele po**ázik mindenbe
2017. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
100%
Jajj mekkora szar kamu. Túl sok sorozatot nézel,vagy pont te vagy az aki a gazdagéknál viseli el a csicskáztatást és bekattantàl :D
2017. jan. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
100%
Én meg Dallasban élek és Ewing leszármazott vagyok.
2017. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim válasza:
100%

Köszönöm szépen, hogy ilyen jó ötletet adtál az új regényemhez. :)


(Egyébként, nagy esélyt látok rá, hogy ez egy kamu kérdés...) Ha mégsem az, akkor viszont csak azt tudom mondani, hogy sajnállak. Sajnállak, amiért nem tudod, milyen fantasztikus, ha egy ló feltétel nélkül megbízik benned. Ha minden apró mozdulatát, minden rezdülését ismered neki. Ha boldogan felnyerít, mikor meglát. Ha odarohan hozzád a hatalmas legelőn. És még sorolhatnám azt a rengeteg dolgot, ami fantasztikus abban, ha lovad van. De egy ilyen kapcsolatra nagyon-nagyon sok időt kell szánni. :)

2017. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem élőlénynek tekinti a lovat, hanem sporteszköznek, mint pl a golfütőjét. Azt is csak használja, de más viszi, tisztítja és teszi a helyére.
2017. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 A kérdező kommentje:

Orulok hogy otletet adhattam a regenyedhez

Igazabol mostmar nem erdekelnek a kamuzos beszolasok...mert szerintem ezeknek az embereknek van tobb idejuk a kelletenel

De meg egyszer fel teszem a kerdest: MIERT LENNE KAMU?

Es hidd el hogy en igy is nagyon jol elvagyok anelkul is hogy a pici lovacskam minden reggel udvozolne...en valahogy enelkul is boldog vagyok de azert kossz hogy sajnalsz...hidd el sokat jelent!

Nem tudom en hogy en mive pofaztam bele amikor ez az EN kerdesem es TE szoltal hozza

2017. jan. 19. 21:32
 49/74 anonim válasza:
Am hány lovad van?
2017. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
SKH :P
2017. jan. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!