Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan használjam a habkövet?

Hogyan használjam a habkövet?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam, hogy szürke lovak tisztázásának céljából árulnak habkövet. Miután nekem pont ilyen színű pacim van így vettem is mivel nem volt egy nagy pénz. Tényleg használ? A koszos területet dörzsölni kell vele?

2017. febr. 14. 18:09
 1/4 A kérdező kommentje:

*tisztításának 😂😂

Sajnálom automata javító

2017. febr. 14. 19:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Én régebben úgy csináltam, hogy hintőport szórtam a habkőre meg egy kicsit a sárga részre is, és a habkővel elkezdtem dörzsölni a megtisztítandó részt. Azt nem mondom, hogy 100%os lett, de látszólag halványabb lett a sárga folt.
2017. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Majd kipróbálom.😊
2017. febr. 15. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagy a francba a habkő nem ér semmit se ;)

Mi itt falun a rég bevált módszert használjuk a lipicai fogatosok kifényesítésére :)

Mégpedig zokniba rakjál szenet .áztasd be.

aztán azzal kezdd dörzsölni a sárgás reszeken a lovat. Jol dorzsold sokat. Aztan hagyd úgy. Majd 2-3 óra mulva csutakold le s meglasd feher lesz :)

Amugy a farkara sorenyere feherites celjabol jo még a ketchup :) bedörzsölöd vastagon ketchuppal a farkát pl. Hagyod rajta 1-2 órát s vizzel bosegesen lemosod.

Ezt egyszer mar kiprobaltam valami angol youtubos lovasnál lattam es hasznal szerintem :)

2017. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!