Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti csináltátok már ezt a...

Ti csináltátok már ezt a lovatokkal?

Figyelt kérdés

Szóval, láttam pár helyen hogy a pacik fenekén lecsúsznak, ti már kipróbáltátok? Ha igen, elmondjátok a tapasztalatokat? hogy reagált a lovatok?


CSAK(!!) normális válaszokat kérek! Köszi!


2017. ápr. 22. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez a ló temperamentumától függ... Hány éves és milyen természetű lóról van szó? Amúgy en nem próbaltam ki, de ,ki se próbálnám

Ha egy temperamentumos lóról van szó akkor szerintem ne próbald ki....

2017. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 éves, herélt, amúgy nyugodt ló de azert néha huncut és makcs
2017. ápr. 22. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bárhol meg tudod érinteni, és nem jön zavarba semmire, akkor nem kéne gondnak lennie. Ellenben funkciója nem sok van ennek, azt azért tegyük hozzá.
2017. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én eddig 3 lovon csúsztam le így. Tök jó. Először próbáld meg szoktatni,hogy ráülsz szőrén,aztán egyre hátrébb csúszol,ha már a farán vagy és nem csinált eddig semmit,akkor nem sok esélye van,hogy megharagszik érte.
2017. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!