Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek bízik bennem a...

Tundercipello kérdése:

Szerintetek bízik bennem a "lovam"?

Figyelt kérdés

Van egy paci akit 1,5 éve lovagolok. Elég jó a kapcsolatunk tudja hogy én vagyok a vezér ( ezt kicsit fura leírni mert így hívják a pacit is). Olvastam hogy a homloka nagyon "érzékeny és azt nem engedik mindenkinek. Ez igaz? Vagy én onnan gondolom hogy van egyfajta bizalom hogy nagyon nagyon de nagyon fél a nyeregtől és ha jól tudom csak nekem és edzőmnek engedi meg hogy fel/lenyergeljük. Ezek lehetnek bizalom jelei vagy egyszerűen nyugodt és tudja hogy biztonságban van?? Ő egy 12 éves herélt kisbéri félvér aki alapból is elég félős paci

Válaszokat előre is köszi!



2017. ápr. 29. 23:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Orvossal nézettem meg... mármint nézettük edzőmmel!
2017. máj. 2. 14:01
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nálatok már van egyfajta bizalom, de nálam a bizalom bizalom az az, hogyha a kéthektáros legelőjén sétálok a lovamnak, odavágtázik hozzám, és engedi, hogy minden nélkül szőrén felüljek rá stb... Apacs a lovam ezt akármikor engedi. Csináld meg Vezérrel egyszer a Join-Upot. Meglásd, segíteni fog.
2017. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: megpróbáltam és ez a 2 hektáros dolog nem jött össze mert csak 70m×40méteres a karám de odajött és egy pici segítséggel de felengedett😄😄😄🙂🙂🙂 ez már egy nagyon nagy öröm volt😄😄😄😄😄😄😄😄 köszönöm mindenkinek!!
2017. máj. 7. 20:26
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem bízik benned és remélem megveszed/kibéreled majd😊 én is a lovardából vettem a lovam ahol lovagolok mielőtt megvettem 1 éve ismertem és már bízott bennem de miután megvettük sokkal szorosabb lett a kapcsolatunk, főleg a problémák után (pl mikor sebes volt a lába) de amúgy nagyon megváltozott mióta nálam van sokkal élénkebb és vidámabb (előtte iskola ló volt szóval fáradt volt mert sokat mentek rajta) mégegyszer sok sikert a pacihoz (és bocsi hogy csak magamról írtam😂)
2020. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!