Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes lenne neki?

Érdemes lenne neki?

Figyelt kérdés
Én járok lovardába lovagolni tanulni meg szoktam az én városoban járni 2 helyre ahol vannak lovak és a barátnőm is eljön néha de fél a lovaktól van 2 friz nem meri neki oda adni az almát van egy whels méretű póni is arra rá szoktam ülni de ő nem mer még a kis setlandira se mert rá ülni érdemes lenne még neki járnia velem.lovardába a szülei nem birják el vinni a mamája akarja hogy jöjön velünk hogy küzdje le a félelmét hogy tanuljon tőlem de nem tudom nem retteg a lovaktól mert meg simogatja de az almát már nem adja oda neki nem ülne fel.
2017. júl. 14. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ebből semmit sem értettem.
2017. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Remélem ilyen helyesírással nem lettél kitűnő. Egyébként én sem értettem belőle semmit.
2017. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyi hogy a barátnőm fél a lovaktól de nem járhat lovardába lovagolni mert a szülei nem birják elvinni simogatni ugy ahogy meri de nem meri oda adni neki az almát fel ülni nem merne és az alapokat se tudja hátulról nem kzelitünk lovat legfőképen ugy nem hogy nem is szólunk neki csinált már ilyet egy nem olyan szelid lónál és kirugodt melé.Az lenne a kérdés hogy hogy birnám mondnani neki hogy nem kell félni tőlük én az egyiken lovagolok is de fél vagy nem is lenne érdemes neki loval foglalkozni?bocsi nagyon siettek sietem
2017. júl. 14. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fél a lótól, és hozzáérni se mer, sőt a szülei sem támogatják a dolgot, egyszerűen ne erőltesd a dolgot.
2017. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de ő szeret jönni velem nem az hogy nem támogatják hanem közelbe nincs kimondott lovaiskola és nekik nincs autójuk meg nincs erre pénzük de a szülei szeretnék hogy meg szokja a lovat meg hozzá érni mer csak fél és ugye ezt meg érzi a ló és nem jó ha fél.
2017. júl. 15. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!