Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Póni első "lónak"?

Póni első "lónak"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondolkoztam és arra jutottam ,hogy szeretnék később egy pónit magam mellé:)

Nem apuci és anyuci venné meg, saját pénzből szeretném.arra gondoltam,hogy majd mindig itthon foglalkoznák vele,.minden nap ebbe azt értem,hogy futószáraznál ,ápolnám, tanítgatnák neki új dolgokat :) körmölés ,oltások ,kaja rendben lenne.. Ti mit gondoltok erről ,vagy inkább kezdjek rögtön nagy lóval?vagy valamilyen hucul fajtával? Egyépként nem lenne az hogy agyon van kényeztetve, természetesen rá szólok ha kell majd!:)



2017. aug. 2. 22:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Egyébként én 160cm vagyok 45kg al:D

90centis pónira gondoltam vagy nagyobbra.

2017. aug. 2. 22:02
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a 90 cm-es póni még mindig túl kicsi. Amúgy miért ne, de egy gyereknek az drága, hogy lovat tartsson szülői segítség nélk
2017. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elegem van a gyk-ból, mindig túl korán elküldi. Na akkor *nélkül.
2017. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Termeszetesen majd anyaek is segitenek,de ha igy vagyok lehet akkor mar veszek valami nagyobbat valami 120-130cm-eset,hogy azert fel is uljek ra max meg legel vagy valami😄
2017. aug. 2. 22:39
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit nagyobb lovat vegyél mint 90cm

Talán egy kisebb ló akire fel is tudsz ülni teljesen jó.

2017. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem igazán állok jó barátságban a pónikkal. Amit eddig én láttam az önfejű volt, hisztis. Csipkedett. Én inkább egy alacsonyabb lovat/ kislovat/ ajánlanék első lónak (:
2017. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje lovazol, mennyi tapasztalatod van?
2017. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
5eve lovazok, voltam versenyeken is, hat mondjuk azt,hogy ugratas szinten
2017. aug. 3. 12:03
 9/14 A kérdező kommentje:
De akkor ugy nezz ki ,hogy majd nagyobb loval kezdek
2017. aug. 3. 12:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy ennyire kicsi lovat, úgyis rá akarsz majd ülni előbb-utóbb. Először tök buli tanítgatni neki dolgokat, bohóckodni vele, imádnivalók, de ezt megteheted egy nagyobb pónival is, ami "hasznosabb". Ekkora magassághoz simán jó valami 140 cm körüli sportpóni/hucul jellegű póni ha az tetszik.
2017. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!