Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Póni első "lónak"?

Póni első "lónak"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondolkoztam és arra jutottam ,hogy szeretnék később egy pónit magam mellé:)

Nem apuci és anyuci venné meg, saját pénzből szeretném.arra gondoltam,hogy majd mindig itthon foglalkoznák vele,.minden nap ebbe azt értem,hogy futószáraznál ,ápolnám, tanítgatnák neki új dolgokat :) körmölés ,oltások ,kaja rendben lenne.. Ti mit gondoltok erről ,vagy inkább kezdjek rögtön nagy lóval?vagy valamilyen hucul fajtával? Egyépként nem lenne az hogy agyon van kényeztetve, természetesen rá szólok ha kell majd!:)



2017. aug. 2. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem haflingi vagy valami sportpóni
2017. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem haflingi vagy valami sportpóni de a póniról sokan azt irják hogy makacsok csipkelődnek stb...Nagyon sok kivétel van mert nekem van egy Shetlandi póni 4 évesen kaptam és ráadásul mén és semmi ilyen baj nincs vele...
2017. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A poni szerintem nem jo valasztas...nagyon sokat kell veluk foglalkozni hogy szelidek es baratsagosak legyenek. A nagyobb testu lovak nyugodtak es konnyebben kezelhetoek. Engem is nem egyszer harapott meg poni. Egy kozepes meretu lo hidd el tokeletes valasztas lesz.
2017. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek❤
2017. aug. 14. 02:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!