Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglóipő utcára?

Nekedcsakvalaki kérdése:

Lovaglóipő utcára?

Figyelt kérdés
Van egy lovagló cipőm amit lovastáborea vettünk,de jelenleg nem használom.Egy két alkalomra jobb idöben fel szeretném húzni.Érdemes?Kényelmes lenne egésznap?Bem szeretném sokszor használni,mert tavasszal szeretnék járni lovgolni igy majd oda is kell,de nekem annyira tettszik az a cipő.(bőr)
2017. szept. 4. 14:18
 1/4 anonim válasza:

Ez inkább a divat kategória.


Szerintem kényelmetlen, én lábam lovaglás után se nagyon bírta.

2017. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arra nem tudok válaszolni, hogy mennyire kényelmes egész nap de tavaly ősszel-tavasszal ez is volt a divat és elég sokan hordtak lovaglócipőt/hasonló bokacsizmát.
2017. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt te tudod, hogy kényelmes-e. A tiéd, te hordod.

Kb. úgy néz ki, mint egy bakancs, úgyhogy nem hiszem, hogy bárkinek feltűnne, hogy ez lovascipő.

2017. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak lovaglás után fáj töle a lábam.Táborban egésznap abban voltam és kényelmes volt.Szerdán használatba veszem😉
2017. szept. 4. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!