Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért nem tudom lenyomni a...

Miért nem tudom lenyomni a lábam a kengyelben?

Figyelt kérdés
Vágtában ès tan ügetèsben nem tudom lenyomni a lábam a kengyelben. Fèl èvvel ezelött pedig ment. Nem váltottam lovardát, ès rendeszeresen járok lovagolni. Akkor most mièrt nem megy? Hogy tudom ezt megoldani? Valakinek volt már hasonló tapasztalata?

2017. szept. 18. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Véletlen se olyat kérdezz meg, aki ott van, amikor lovagolsz. Majd itt látatlanban mindenki megmondja. Csak én nem.
2017. szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a lábad nem tudod lenyomni, hanem a sarkad.


Húzd egy kicsit hátrébb a lábad a kengyelbe, úgy, hogy csak a lábfejed "lógjon át" a kengyelvas túloldalára.


Mindjárt le fogod tudni nyomni a sarkad.

2017. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

A lábad a kengyelbe úgy legyen, hogy a kislábujjaddal egy vonalba legyen a kengyelvason. Így tényleg könnyebb lesz. :)

Hasonló már velem is volt. Ez nálam azért volt, mert nem figyeltem rá eléggé, és úgymond 'elkényelmesedett' a sarkam. Amióta figyelek rá, már nincs vele baj. Természetesen azóta duplán figyelek erre, de már jó lesz. Szerintem Neked is valami hasonló lehet a baj. Figyelj a kengyelre, és arra, hogy annyira nyomd le a sarkad amennyire csak birod. Biciklizéssel is tudsz gyakorolni, vagy a lépcsőre állással. (úgy állsz a lépcsőn mint a kengyelbe, és annyira lenyomod a sarkad amennyire birod és így egyensújozol) És arra is figyelj, hogy a lábszárad ne csússzon hátra. Rémlem tudtam segíteni. :)

2017. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a kengyelt is érdemes ellenőrizni,nem e túl hosszú.
2017. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!