Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek kaptam egy lovat?!

Szerintetek kaptam egy lovat?!

Figyelt kérdés
Na szóval ma van a születésnapom és ma délután elmentem mamáékhoz. Beszélgettünk, és mamám megkérdezte hogy láttam e a kertbe(nem is értem hogy ezzel mire célzott, kertbe?!) lovat? Ekkor én vissza kérdeztem milyen lovat, és akkor azt mondta hogy ja én még nem tudom. És vissza kérdeztem milyen ló, de így e kezdte mondani hogy dó, vagyis terelte a témát így hülyéskedésnek. Azt áttért szerintem direkt a hangjegyekre. Na szóval, szombaton tartjuk a születésnapomat és ha ez igaz lenne én nem hiszem hogy jó ló tulajdonos lennék. 3 éve lovagolok, de még mindig nem érzem azt hogy tudnák egy felelősséges gazda lenni. Viszont nagyon örülnék neki. Abba sem vagyok biztos hogy jól értettem e. Először azt hittem hogy a kutyákra érti e hogy lovak, mert sok mindennek hülyeség ők szólítják( ez lehet hogy úgy tűnik mintha a mamám félre beszélne, de ő épp eszű úgyhogy nem beszél félre). De az a furcsa hogy a kutyákat egyszer se szólította még hülyeségből sem hogy lovak v ló. Őszintén nem tudom, én már félek előre de ha tényleg álmaim lovát kapnának akkor én fejest ugrok...na Mind1 is nem ez a lényeg, hogy ti mit gondoltok erről a beszélgetésről. Előre is köszi a válaszokat(lehetőleg légyszi értelmes válaszokat :) )

2018. jan. 3. 17:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem is
2018. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
Van itt valaki aki hozzám hasonlóan nézi ezt a kérdést, hogy valójában kapott e lovat? Szerintem kapott és az önfelett szórakozottság miatt megfeletkezett rólunk vagy nem kapott és annyira bánatos, hogy nincs kedve írni....szerintem választ már csak holnap kapunk. (És most vacilálok ,hogy elküldjem e ezt a kommentet vagy sem🤔😂)😹
2018. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
49%
🔝🔝🔝* ezek szerint mégis elküldtem😂;)
2018. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%
Szerintem meg azért nem ír, mert neki már nem fontos. Én is csak addig nézem a gyakorit, amíg infóra van szükségem.
2018. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Sssaszem ***** válasza:
50%
Na milyen lovad lett?
2018. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mi lett a végkifejlett?
2018. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg semmi :)
2018. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez max.csak akkor fogja megírni,ha valamit nem tudna az új lovával kapcsolatban és véletlenűl meglátja a kérdést....
2018. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Kaptál??
2020. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Dorcaa válasza:
Naa, mi lett? Lett Paci, vagy nem lett Paci?
2022. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!