Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Versenyzéssel kapcsolatban...

Versenyzéssel kapcsolatban segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés

Sajnos a szüleim nem tudnak nekem biztosítani egy lovat és egyenlőre én magam se gondolnám, hogy lenne elég tapasztalatom hozzá. Azonban elég régóta lovagolok, de most kezdtem el komolyabban venni. Rajtengedély vizsgám van, és már kisebb versenyeken is voltam, de szeretnék elmenni komolyabb versenyekre is.

A kérdésem az lenne, hogyha a lovarda tud nekem biztosítani jó lovat, akkor azzal mehetek versenyre vagy kell a saját ló?

Legyen szép napotok! :)


2018. jan. 21. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező saját ló.
2018. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a lovardánk van alkalmas lova azzal is mehetsz. Azt hogy anyagiakban hogyan rendezitek a lovardával kell megbeszélni. Pl a nevezési és a start díj egyértelműen a te költséged. Aztán a lónak el is kell jutnia a versenyre, tehát szállítási költség is adódhat.
2018. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz bérelt lóval is de az nem olyan mint a saját h csak te lovagolod,ebből kifolyólag csodát ne várj,saját ló nélkül a komoly szint kizárt. És ez így sem 2 fillér,gondolom a vérvételt,licencet,szállítást ugyanúgy neked kell kifizetni . A versenyzés zsebbe nyúlós történet akár saját akár lovardai lóval mész. Nem megbantani akarlak mert én is ebben a cipőben járok,de ha nincs pénz saját lóra sem akkor komolyan versenyezni főleg nem lesz.
2018. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valójában a lónak nem csak a kifizetésével/fenntartásával van csak a baj, amit nem részleteznék, de egy-két versenyt ki tudnánk fizetni, csak az volt a lényeg, hogy nem kötelező-e a saját ló :))

2018. jan. 21. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de mit gondolsz ki fog lovat adni pont neked, és milyen lovat ad? Nyilván van az a pénz, de te mondtad, hogy nem vagy eleresztve. Azt nem értem, hogy ha van rajtengedélyed, akkor ezekkel a dolgokkal miért nem vagy tisztában. Ez persze nem a te hibád, csak bosszant hogy a vizsgarendszer nem éri el a célját.
2018. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!