Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Féltetek az első 50-60cm-es...

Féltetek az első 50-60cm-es pályátok előtt?

Figyelt kérdés
Tavasszal kezdem el a versenyzést ugróban, előtte versenyeztem sokat ügyességiben...van esélyem megnyerni? nehéz a vonalvezetés ott? meséljetek légyszike
2018. febr. 9. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden kezdet nehéz. Én úgy gondolom, hogy mindig nehéz magasabb szintre lépni. Pl ha eddig mentem méteren és felmegyek 110re akkor az nehéz viszont ahhoz képest mar az 1 méter sokkal könnyebb. Én nagyon izgultam az első 60 cmes pályámon is. Nem tudhatom hogy milyen tudással rendelkezel, illetve hogy milyen lóval. Szóval így nem lehet megállapítani hogy van e esélyed. Nem nehéz a vonalvezetés, de ha most fogod elkezdeni, biztosan lesz mit csinálnod. sok sikert!
2018. febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is most kezdek el versenyezni ugróban, szabadidősben, aztán tavasszal jöhet a rajtengedélyvizsga. Most lesz hétvégén az első versenyem, amin ugróban is indulok.

Eléggé izgulok, de nagyon várom. Az a lényeg, hogy ne akarj rögtön nyerni, eleinte fogd fel úgy, hogy gyakorolsz. Semmi tétje nincs. Ha jól fel vagy készülve, és a lovad is jó akkor menni fog. Az 50-60 cm-es pályákat nem szokták nehézre csinálni :)

2018. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!