Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mi értelme van...

Szerintetek mi értelme van lovat tartani? Elbizonytalanodtam, másra is jól jönne havi 50 000 es hat ez eleg sok pénz. Kezdem egyre rosszabbul erezni magam mindenki ezzel jön. Kéne valami "bátorítás" szóval szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 9. 18:09
 1/10 Zoli780806 ***** válasza:
36%
Semmi.
2018. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Lovat az tartson, akinek ez apropenz vagy aki ebbol el. Ha ho vegen mar csak parizsira jut a lo miatt, akkor biztosan tulvallaltad magad.
2018. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem nem az van csak pl nem marad félretenni bankszámlára
2018. febr. 9. 18:52
 4/10 A kérdező kommentje:
De az nagy kerdes hogy szerintetek a lonak mi ertelme?
2018. febr. 9. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj ha ez neked kérdés, akkor ne tarts lovat. És mivan, ha megsérül? Akkor hogy fizeted a költségeket?
2018. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha megkérded mi értelme akkor tényleg nem neked való. Aki lovazik az tudja h ez egy életérzés,életforma egyfajta drog. Én is elszarok havi 50-60 at rá,de kit érdekel?! Valami hobbi,kikapcsolódás kell minden embernek,én pl nem az az ember vagyok akinek annyi az élete h 8-4 ig rohadjon a munkahelyén aztan hazamenjen dögleni,nekem kell ez a kikapcsolódás,a ló az életem részét képezi. Igaz,el lehet ezt a pénzt inni,drogozni,qurvázni egyéb igénytelen dokgokra de én úgy vagyok vele h ez legalább értelmes dolog és teljesen az életem része. Kb ennyi értelme van.
2018. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ohh utulso nagyon koszonom pont ez a par mondat veszett el most es vegre megmondta valaki koszonom!
2018. febr. 9. 22:30
 8/10 A kérdező kommentje:
Tenyleg annyi sok ertelmetlen szarra szorjuk a penzt amikor ez egy ertelmes dolog es jo..
2018. febr. 9. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember a "mi értelme van" kérdést úgy érti, hogy "mit hoz a konyhára?"


Abszolút semmit, viszi a pénzt.


De ha úgy teszed fel a kérdést: "Miért jó nekem? Mit változtat az életemben"


Akkor mindjárt más a válasz.


Ha szereted a lovakat, a lovaglást, akkor egy hatalmas része lehet az életednek. Örömet okoz, sokkal több értelemben mint hinnéd.


A ló zsákmányállat, te pedig - legalábbis a fajtád egykor - ragadozó vagy. Mégis létrejöhet kettőtök között egy mély, feltétel nélküli, bizalommal teli kapcsolat.

Épp annyira leszel a tanítványa, mint a tanára.


Lovagláskor szinte egy élőlénnyé váltok, együtt mozdultok, egy közös cél vezérel - legyen az akadályugrás, vagy csak simán eljutni A-ból B-be.

Tereplovagláskor pedig ez egy magasabb szintre kerül, felfedezhetitek közösen a tájat. (akár őzekkel is találkozhattok, vagy szarvasokkal, ha olyan helyen vagy. Nem félnek annyira, ha lóháton közelíted meg)


Létrejön egyfajta utánozhatatlan kommunikáció közöttetek - te apró, láthatatlan jelekkel irányítasz, és közen figyeled a ló jelzéseit - meg fog-e ijedni attól a zacskótól, vagy nem?

Teljesen kiismeritek egymás jelzéseit, egy szilárd csapattá váltok.


Hoz egy rutint az életedbe - korán felkelni, csutakolni, etetni.

2018. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jol leirtad utolso, koszonom!!
2018. febr. 10. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!