Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek melyiket adjam el?

Szerintetek melyiket adjam el?

Figyelt kérdés

Tudom ezt nem nektek kell eldonteni hanem nekem de nagyon tanacstalan vagyok jol jonne egy kis segitseg hogy meg tudjam hozni a dontest

A tortenet a kovetkezo:

Van egy 10 eves furioso kancam aki 4eves kora ota velem van

Nagyon jofej ugyes mindent megcsinal

Ugrunk szabadidomitunk stb

Elegge osszekovacsolodtunk mar

Es van neki egy mar 4eves csikoja

Be van lovagolva hatrol iszonyat jofej soha egy rossz mozdulat

En neveltem fel, az elso par napba cumiztattam is

Viszont foldrol egy kis rohadek

Velem annyira nem de masokat szo nelkul megharap kajaert tamad

Velem nem csinal semmi ilyet tudja en vagyok a fonok

Nyeregbol viszont ugy tunik eddig hogy nagyon tehetseges, eleg jo felmenokkel

Feltesok ugroba eleg szepen teljesitenek

Sokat latok benne

Viszont nekem nincs meg a tudasom hogy ezt kihozzam belole de eladni is felek a fent emlitett problemak miatt

Azt nagyon nem szeretnem hogy olyan helyre keruljon ahol mondjuk emiatt vernek

Nagy dilemmaba vagyok mert lassan az egyiktol meg kell valnom mert nincs idom mindkettovel annyit foglalkozni mint amennyit kellene

Leegyszerusitve a kerdes:

Azt adjam el amelyikkel tudom hogy nem lenne semmi gond es fogadjak a csikojoz egy jo eszot aki segitene nekunk vagypedig adjam el a csikot es maradjon a tapasztalt oreg?

Szeretnek a kozeljovoben rajtengedely vizsgat

Ezt az anyuval 3eve probaltuk akkor sajnos nem jott ossze mert vizsga elott eletebe 3x latott szines akadalyt es kisse beparazott

Segitsetek es legyszi a bunko lenezo stb kommenteket tartsatok magatokban de az epito jellegut szivesen meghallgatom!


2018. febr. 13. 17:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hirdettem nem egy helyen mar ingyen is de sajnos senki
2018. febr. 14. 21:44
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Csikó. De csak nagyon jó helyre. Esetleg facebookon is hirdetheted, akik írnak neked, megtudod nézni a profiljukat. Tudom kicsit csúnya dolog, de legalább lecsekkolod őket. :)(ha valaki azt mondja, hogy ma megy érte ad érte "öccázezer kápét" az eleve felejtős)
2018. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Milyen lehet az ha még ingyen sem megy senki? Ott vagy a lóval vagy a hellyel vagy veled vagy mindennel gond van.
2018. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Linkeld be a hirdetést. Ha jó,esküszöm felhívlak.
2018. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nincs gond semmivel csak tanyan van a kijutas necces es nincs sok olyan aki bevallalja
2018. febr. 15. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!