Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül egy ló eltartás...

Mennyibe kerül egy ló eltartása havi szinten?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
50+
2018. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez attol fugg, h otthon vagy bértartásban? Bértartás olyan 40-50ezer. Mi havi 45ezret fizetunk
2018. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
#2 Na, akkor te jobban belelátsz, ne felejtsd el a kovácsot meg az orvost. Ezek mennyibe fájnak éves szinten?
2018. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Meg ugye vannak a szerszámok is, pl egy nyereg, amit jó esetben csak 1-szer kell megvenni, 50-500 e ft
2018. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Bértartásra fizetünk havi 45ezret, orvost mi minden honapba kiszoktuk hivni es akkor atnezi az osszes lovat es abba mindenki szokott 3500ftot adni/lo. A patkolást nekünk ingyen megszokták csinálni mert jóba vagyunk a kováccsal. Azon kivul ugye meg felmerulhetnek plusz koltsegek, orvos, uj felszarales, en mindig tartok egy plusz kotofeket es vezetoszarat is. Meg hat en szoktam neki kedveskedni minden nap egy kis repaval/almaval de hat az nem tul draga :) 2-es voltam :)
2018. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Még annyit mindenképpen megjegyeznék, hogy (ha nem csinálják meg ingyen), akkor a körmölés, illetve a patkolás megdobja a dolgot.

Illetve hiába 50 ezer a bértartás, abban az "extrák" (lenmag, táplálékkiegészítő, vitamin, táp, ha adsz, répa, alma) általában nincsenek benne. Nekem ez összesen kijön egy tizesre havonta.

Illetve, ami szintén nem kis összeg, a kijárás, ami nekem egy 20 ezer havonta... ha nem gyalog/bicikli távolságra van, számítsd hozzá.

Szerintem olcsó bértartással LEGALÁBB fix 60 ezer havonta, plusz az oltások, féreghajtás és ha ne adj isten, egészségügyi gond van a lóval, akár sérülés, kólika vagy bármi, akkor felső határ a csillagos ég...

2018. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm,a segítőkész választ!
2018. ápr. 5. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
#6 igaz :) en olcson meguszom, nekem a lenmag es stb is bent van a bertartasban, es egy utcaval arraebb van a lovarda. :)
2018. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg attól függ hol laksz.

Nálunk 55ezer volt a legolcsobb bertartas.

2018. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!