Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 17 éves ló vásárlása?

17 éves ló vásárlása?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves ló a lovardában egy andalúz kanca. (Nyilván iskolaló) és ő a kedvencem, egyszerűen imádom. Érdemes lenne megvenni? Tudom hogy öregebb paci de akkor is nagyon húz hozua a szívem. Ő is szeret engem. Viszont van egy másik ló szintén andalúz kanca és őt is szeretem méghozzá ő 10 évvel fiatalabb de a másik pacihoz (hiába hogy idősebb) jobban ragaszkodok. Érdemes idős kora ellenére megvenni? *azt azért hozzáteszem hogy hobbizásra 1 órás terepekre meg pályán 1 órás lovaglásra használnám és nem olyan sokszor. Egészséges szép lovacska. Én navyobb szükségét érzem az ő megvásárlásának, mert legalább nem adják el 1-2 év múlva valami rosszabb embernek és nálam szép éveket élhetne nyugodtan és boldogan*

2018. ápr. 15. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Akár 30 évig is élhetnek,de volt olyan ló aki 60- at élt bár az már nagyon ritka. Szerintem nyugodtan megveheted főleg hogy meg akarod kímélni így 30-45 évig is élhet akár.
2018. ápr. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szép egészséges a kanca és tényleg nem terheled túl jó sok szép évetek lesz együtt.😊
2018. ápr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17 évesen, ha nincs széthajtva, akkor a heti 5 nap munka belefér 1-2 órás lovaglások plusz terep. Viszont mivel iskola ló ne ott tartsd ahol eddig, ha zavar majd, hogy mások is piszkálják, illetve pár lovastársad csúnyán nézhet rád, hiszen másnak is ő lehet a kedvenc lova.
2018. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért ha egy andalúzt beraknak iskolalónak azzal valami gond lehet. Én kihagynám.
2018. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hobbi célra, első pacinak tökéletes
2018. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!