Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Nektek mi a véleménye...

Lovasok! Nektek mi a véleményetek erről a nyeregről?

Figyelt kérdés

Decathlonos barna bőr nyereg, esetleg valamelyikőtök tudna véleményt mondani? (ha van neki)

Ez lenne az első nyergem, már próbáltunk használtat is, de az sajnos nem volt jó, viszont szeretnénk egy szép, minőségibb nyerget ebben az árkategóriában.


[link]


Nem tudjátok, hogy a Decathlon milyen céggel gyártatja a nyergeiket?



2018. jún. 17. 22:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Elnézést, rossz linket küldtem be!

Ez lenne a nyereg:

[link]

2018. jún. 17. 22:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen árfekvésben már rengeteg nagyon szép, jó, minőségi használt nyereg van, egy se volt jó?

Egyébként egy próbát lehet tenni vele, én vegyesen hallottam róla jót is, rosszat is, szóval valószínűleg kicsit ízlés kérdése.

2018. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 G. M. ***** válasza:
Hát, én főldeg rosszakat hallottam a dechatlonos nyergekről, én nem ajánlanám. Olcsó, és viszonylag szép, dr nagyon gyorsan tönkremegy, és nem kényelmes se lónak, se lovasnak. Tehetsz egy próbát vele, asszem van ilyen próbáld ki öt napig akciójuk, de sajnos igaz rá a mondás, miszerint: nem vagyok elég gazdag ahhoz, hogy olcsón vásároljak.
2018. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen árfekvésben a nyeregvilag.hu -n már simán találsz jó használt nyerget. Nekem mindhárom nyertem használt és áldom az eget, hogy nem vettem újat... kényelmesek, kiültek, rendesebben illenek a lóra.(az már mellékesen kérdés, hogy kifejezetten ugratsz és azért néztél ugrónyerget vagy hobbira kell?)
2018. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!