Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek ha félek a lovaktól...

Mit tegyek ha félek a lovaktól? :/

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy bármennyire is azt mondom hogy nem sajnos így van. Mondjuk nem értem mert ha baráttal vagyok ló közelbe akkor nem:/ Csak suliba (lovas suliba járok) félek tőlük de gondolom miért mivel a tanárunk hát eléggé szigorú hát nem részletezném inkább hogy milyen. Szóval annyi lenne hogy valaki tudna valamit tanácsolni hogy ezt a félelmemet hogy győzhetném le? Mert eléggé kellemetlen hogy oda megyek a közelükbe és egyből olyanokra gondolok hogy megharap, vagy megrúgnak vagy ilyesmi (de mondom ha baráttal vagyok akkor nem ezért se értem)

2018. aug. 22. 22:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Mivel nyári gyakorlaton volt egy igen "szép" dologban részem azóta úgy vagyok hogy sulit váltok, és úgy az osztályban se vagyok egy "kedvenc":D. Nem mondom hogy nem szeretném ezt csinálni de nekem ez nyáron sok volt..
2018. aug. 24. 20:16
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, abszolút megértem. Nincs értelme annak hogy rosszul érezd magad még évekig...

Ráadásul később bármikor vissza tudsz térni a lovazáshoz, ha szeretnél :)

2018. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!