Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok, titeket nem zavar a...

Lovasok, titeket nem zavar a rólatok keringő sok tévhit?

Figyelt kérdés

Aki lovagol csak gazdag lehet. Lovat úgy indítunk el, hogy alávágunk egyet-kettőt.

Vágta esetén még erősebben csapunk oda neki. Amerre húzzuk jó erősen a szárat, arra fordul a ló, ha mindkettő szárral té És igazából nincs is több dolog, amit tudni kène a lovagláshoz.



2018. aug. 30. 18:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
64%
20 de a lovaglóknak illene..
2018. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

igen, és a válaszából ítélve a 9-es lovagol

hát ez van

2018. aug. 31. 19:36
 23/26 anonim ***** válasza:

De arról volt szó, hogy a nemlovaglóknak mit kell tudniuk.


Hát ez van. :)

2018. szept. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"de a lovaglóknak illene.."


És hol van az a lovagló, aki nem tudja? Bocsi, de nem látom.

2018. szept. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
66%

Hat pedig aki evek ota rendszeresen lovagol, foleg, ha versenyez, annak muszaj valamennyire gazdagnak lennie, csoron nem csinalhatja a versenyzest.

Csoron max heti 1x fel orat tud valaki jarni, ami semmire sem eleg.

En fel evig jartam, azota abbahagytam, mert elkoltoztem a fovarosba. Mondom a koltsegeimet: oktatas: 3000ft/ora, en jartam heti 2x--> igy volt 24ezer ft/ho. Benzin: KB 20ezer ft/ho, mert a lovardak videken vannak, tomegkozelekedessel nehezen megkozelitheto helyen. Ott vannak meg olyan koltsegek hogy a kocsi kopasa, locsemege, felszerelesek.. Mond hogy gyoznel ekkora kiadast egy netto 200ezres fizetesbol, amikor mef fizetsz rezsit, kajat stb. Itt budapesten elerheto tavolsagban 6ezernel indul a lovasora,dugok mindenutt, tobb ora megjarni a lovardat, raadasul heti 3x kene, heti 2 nem eleg

2018. szept. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
22%

"Mond hogy gyoznel ekkora kiadast egy netto 200ezres fizetesbol, amikor mef fizetsz rezsit, kajat stb."


Simán. Egyedül élek, pont 200-at viszek haza, saját zsebből fizetek mindent, a lovam köszöni szépen, jól van, és minden hónap végén marad egy ötvenes.

2018. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!