Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért rúgott meg a lovam?

Miért rúgott meg a lovam?

Figyelt kérdés
Ma kivittük a lovamat meg egy másik lovat legelni csak úgy kötőféken. Aztán a legelés végén még mielőtt hazamentünk úgy voltunk vele, hogy fussunk egy pár kört velük (ügetésben, és úgy hogy mi mellette futunk mivel felülni nem tudtunk). Na mentünk is szépen pár kört de az utolsó körnél gyorsabban futottam a lónál vagy n tudom lényeg hogy beugrott vágtába na nagy nehezen így is tudtam futni mellette csak akkor elkezdett bakolni meg kirúgni oldalra. Az első lábával pont úgy rúgott ki hogy szépen el is találta a könyökömet. Szerintem direkt rúgott meg, mert volt már rá példa hogy ledobott magáról vagy le akart csak gyorsan felhuztam a fejét. Szerintetek mi lehet az oka annak hogy így viselkedik velem? Mármint nyilván nem tisztel ezzel én is tisztában vagyok, de mégis mit ronthattam el. Tudnátok nekem ötleteket írni hogy mit csináljak vagy bármi?

2019. márc. 31. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Szerinted? A lovak vadállatok, nem cirkuszi mutatványra vannak.
2019. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már elnézést de senki nem beszélt cirkuszi mutatványról még csak nem is a hátán akarok szaltózgatni vagy hasonló, de azért köszönöm hogy rám szántad az idődet...
2019. márc. 31. 12:19
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Feltételezem nem vad lovad van, ezért nem is vadállat, hanem egy háziasított állat
2019. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Valaki tudna segítséget írni?
2019. márc. 31. 12:33
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy csak jó kedvében rúgott ki, mert sok benne az energia vagy valamiert megijedt és túl erzekeny. A lovak nem rosszundulatu allatok, persze van naluk egy rangsor, meg vannak elrontott lovak de nem direkt csinálta szerintem.
2019. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó 😊 kicsit megnyugodtam hogy akkor talán nem utál és azért csinálta
2019. márc. 31. 12:44
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Nyugi nem csak a lovad utál, de ő legalább kimutatja.
2019. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ilyenkor elgondolkozom azon hogy ez miért jó az embereknek illetve ilyen emberek hogy kerülnek ide azaz lovas kérdéshez
2019. márc. 31. 13:21
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Előfulordulhat hogy csak jó kedvèben bakolt mert tele van energiàval ès nem direkt rúgott meg DE màskor ne futossgàlj vele igy. inkàbb mozgasd le futoszáron
2019. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rendben megfogadom a tanácsod köszönöm 🙂
2019. márc. 31. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!