Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kobakkal vagy nélküle?

Kobakkal vagy nélküle?

Figyelt kérdés
Ti vesztek kobakot ha felültök? Ha nem, akkor miért nem(nem kötekedésből kérdezem😊)?

2019. ápr. 21. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Alap, és a gerinc meg a térdvédő is!

Nálunk fel sem engednek nélküle.

2019. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
A lovardában ahol oktatok mindig veszek kobakot, sokszor gerincvédőt is,de otthon nem mindig használom.
2019. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig.
2019. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kobak alap, kétszer is volt már agyrázkódásom nélküle úgyhogy kösz, inkább nézek ki bénán mint sehogy.
2019. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Csak versenyen, ritkán itthon is ha nagyon tele van a ló, egyébként nem. (Volt már fejsérülésem, agyrázkodásom de nem változtatott ezen a szokásomon)
2019. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sssaszem ***** válasza:
45%
Mindig viseltem és viselni is fogok kobakot már azért, ismert anno volt egy hatalmas esésem a Narancs lóról, akkor mentett meg az életemet. Ha nincs rajtam, akkor agyrázkódást szenvedhettem volna.
2019. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kobak és gerincvedo is alap nekem 🙂

2x már leestem és Mind2 esesnel jó, hogy volr rajtam kobak és gerincvedo, szerintem megserultem volna, ha nincs rajtam

Így csak egy röntgent csináltak, amin nem találtak semmit és picit fajt a fejem aznap délután, de másnap ugyanúgy tudtam lovagolni 🙂

2019. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!