Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lovaglócipő, lábszárvédő kombóról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2019. jún. 27. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mast nem veszel fel akkor jo.
2019. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jsbsnaj ***** válasza:

[link]


Nekem ez van, ha olyan minőségű és olyan kényelmes akkor nagyon jó. Nem törős bőr, jó puha és kényelmes

2019. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi
2019. jún. 27. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ennek a cipőnek a fűzős változata van, nagyon szeretem, gondolom a lábszárvédő sem lehet rossz :)
2019. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen cipőm van és a lábszárvédőm azt hiszem 100-as vagy 120-as, mivel előbb volt lábszárvédőm mint cipőm így nem tudtam, hogy hogyan kell párosítani őket, de így is passzolnak. Hát a cipőről elég vegyes érzésem vannak... nagyon kényelnes jó minőségű bőr, de ha ügetés közben véletlen belecsúszik a lábad a kengyelbe akkor ügetés közben lehetetlen lesz előbre tenni(tapasztalat) és ha nincs kengyelbetét a csak a sima kengyelvas akkor annyira csúszkál, hogy az élmény garantált... De összeségében a cipő középkezdőknek-haladóknak teljesen megfelel, én terepre használom.
2019. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen a cipőm, én szeretem. Még nem tudom, hogy jó lenne-e a lábszárvédő de gondolkodok még rajta.Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2019. júl. 14. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!