Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg a páromat?

Hogyan győzzem meg a páromat?

Figyelt kérdés
Szeretnék örökbe fogadni egy cicát, de a párom nem nagyon örül a tervemnek. Az indokai között a felugrik mindenhová, szétkaparja a bútorokat, felmegy a konyhapultra, ezek lennének.
2019. júl. 31. 16:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Most eszembe jutott még valami. Ideiglenes befogadással is kezdhetnétek, így igazi elkötelezettség nélkül tudnátok kipróbálni a macskázást és közben segítenétek is.
2019. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. aug. 1. 16:56
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Anno az én párom sem szeretett egy macskát sem.

Most imádja őket. Valamelyik nap azt álmodta, hogy elszökött. Sírva ébredt fel, és hajnal 2kor bejozta az ágyba a cicust.

Azóta velünk alszik.

Nem ugrál fel sehová, és nagyon igényli a simit és a törődést. Nem rag meg semmit, a karmát meg kaparófán élezi. Amkt utána vissza is vágunk. Mert imád dagasztani. :)

Igaz eza cica egy maine coole ( bocs ha nem jól írtam ) És rendkívűl nyugodt cica.

Ivartalanított kandúr.

Egyszer nagyon beteg lettem. Kosebb szívrohamom volt. A macska végig ott feküdt rajtam, bújt lelki támaszt adott. Igazi család tag.

2019. aug. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Elnézést kérek a sok elírásért.

Most sem.vagyok túl jól. Csak a lelkes dorombolás, es a cica bújása ami nyugtató számomra.

2019. aug. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kedves 13 hozzászóló: Neked is köszönöm szépen a válaszod! És jobbulást kívánok!
2019. aug. 2. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!