Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális az, hogy majdnem...

Normális az, hogy majdnem kettő hónapja van nálam egy kiscica, de még mindig lelkiismeret furdalásom van sokszor nagy cicám miatt, hogy kezdem a kicsit is megszeretni?

Figyelt kérdés
Kidobva találtam a kiscicát, szerettem volna neki befogadót találni, de úgy néz ki, nem lesz neki senki. A nagy cicám már idősebb is, sőt, betegeskedni is kezdett, nem tudhatom, mennyi időt lesz még velem, és félek, hogy esetleg szinte akaratlanul is, tőle veszem el a figyelmet. Ez furcsán hangzik tudom, de kicsit olyan érzésem van, amikor a kicsivel vagyok, mintha elárulnám a nagyot, vagy nem tudom...
2019. aug. 13. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek normális emberi érzések, ne aggódj. Szerintem mindenki számára nehéz lenne egy új kiscicát megszeretni és nyilván lenne lelkiismeret furdalása mindenkinek, de idővel ez el fog múlni. Próbálj ugyanannyi időt szánni mindkét cicára. Ja és büszke lehetsz magadra hiszen megmentettél még egy kiscicát!:)
2019. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez kedves tőled. :)

Igen, lehet, hogy ez az érzés normális, csak így is, hogy már majdnem kettő hónapja itt van a kicsi..?

2019. aug. 13. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 5 hónapja van új cica (a régi antiszoc, reméltük, hogy jót tesz neki a társaság), de még mindig tartok tőle, hogy féltékeny lesz, ha a másik mamlasz odabújik hozzám reggel. :)


Szánj időt az idős cicádra is, figyelj oda arra is, hogy mennyire tűri a kicsi esetleges hevességét, játékosságát. Ha az ő igényei is figyelembe vannak véve, nem lesz gond. :)

2019. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok!

Légy türelmes magaddal hiszen ezek mind bonyolult dolgok és ember függő. Lehet, hogy neked több időre van szükséged. Kitartás!:)

2019. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak arra figyelj, hogy az időssel is meglegyen az együtt töltött minőségi idő, és akkor nem lesz gond :)


A kiscica ki volt dobva, neki is szüksége van a szeretetre - ne érezd magad rosszul, amiért neki is adsz.

2019. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!