Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik a cicám?

Miért nem eszik a cicám?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt hányt vagy 3x, azután abbamaradt, azt hittük csak olyat evett, egy hónapja viszont elkezdett romlani az állapota, el is vittük orvoshoz, ott azt mondták, hogy a veséjével van gond, és amiatt kialakult egy fekély a szájában. Most viszont 1 hete hirtelen teljesen leromlott az állapota, és a hét elején vissza is vittük orvoshoz, ő azt mondta, hogy egy ilyen fiatal macska ( 5 éves) hogy lehet vesebeteg, de továbbra is azt mondta, hogy ez a baja és hogy kezdődő fekély van a szájában ismét. Kapott infúziót, injekciókat. Most viszont rohamosan az elmúlt napokban elkezdett romlani az állapota, 2 napja nem eszik, inni viszont iszik és a vizelete is normális. Most nem értem, elgondolkodtam, hogy biztosan a veséjével van gond? Nem lehet valami fekély a torkában amiért nem eszik? Van valakinek tippje, vagy valaki tapasztalt már hasonlót?

Házhoz még egy orvos mindenféleképp ki szeretnék hívni, de véleményekre kíváncsi lennék, hogy valóban diagnosztizálták félre, állhat-e más a háttérben?



2019. aug. 30. 06:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Miből gondolják, hogy vesebeteg? Voltak vizsgálatok pl: vérkép, vizelet? Vagy csak ránézésre mondtak valamit?

Én a helyedben egy állatkórházba vinném ahol rendesen kivizsgálják, azt hogy kihívsz egy orvost felejtsd el, mert a kijárósok nem tudják megvizsgálni csak találgatni fog és ad valamit ami valószínűleg nem lesz jó neki.

2019. aug. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rendesen vizsgáltasd ki, amit egy kijárós orvos nem fog tudni megtenni.

Kéne labor, ultrahang. Vidd egy állatklinikára!

2019. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!