Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1,5 hónapos cicát mennyi...

1,5 hónapos cicát mennyi ideig lehet egyedül hagyni? (nyaralás)

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyedül? Hogy még csak friss enni-innit sem kapna, ha több napra mentek el?

Inkább oldjátok meg, hogy odaadjátok addig valakinek, mert kínzás egyedül hagyni.

Én is megyek egy hétre nyuszit gondozni...

2009. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi,akk megoldjuk!
2009. jún. 14. 18:45
 3/10 anonim válasza:
100%
Egy napra sem igazán hagynám egyedül: Kaja meg víz meg ilyesmi? Valahogy próbáld megoldani, hogy naponta legalább 3x nézzen rá valaki. Ha meg esetleg valakinek odaadnád "megőrzésre" neki is nagyon vigyáznia kell, mert idegen helyen esetleg elkóborolhat.
2009. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ez hihetetlen hogy valakinek ez jusson eszébe hogy egy másfél honapos cicát magára hagyjon.Felháborit ez a felelötlen gondolkodás.
2009. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a "felelőtlen" és egyéb gyönyörűségeknek titulált felhasználó kedves szavait!

Egyébként,csak hogy nyugodtan tudj aludni, a cica még nincs meg!Csak venni akarunk kicsiket (első cicánk lesz) és azért kérdeztem,mert akkor nem most veszünk!

2009. jún. 14. 23:09
 6/10 anonim ***** válasza:
csak annyit tennék hozzá, hogy a 6 hét kevés, 8 hét a minimum idő elválasztás előtt, vagyis 8 hetesen lehetne leghamarabb hazavinni macskát és kutyát is...
2009. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor vállaljátok a cicát, ha van valaki, aki a későbbi nyaralás alatt gondozni tudja majd. Ez olyasmi, mint a gyerek, komoly felelősség. Ha nem adottak a körülmények, akkor inkább ne legyen még cicátok az ő érdekében.
2009. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi utolsó! árvák a cicák egyébként!
2009. jún. 15. 13:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is utcáról való cicáim vannak és a kutyám meg menhelyi. A kutyát el lehet vinni nyaralni, de a cicákat nem. Első évben nyaraláskor ismerőshöz vittük, de megviselte őket, ezért azóta mindig keresek valakit, aki a saját otthonunkban tudja őket gondozni. Ez bevált. Sokkal nyugodtabbak voltak, mint az előző nyaraláskor. Tavaly nem tudtam megoldani, hogy valaki házhoz jöjjön, ezért inkább otthon maradtam velük. Tudom, hogy nehéz ügy. Viszont nekik is nehéz és ők már szenvedtek annyit, hogy most már nyugodt életük legyen. Nagyon szép dolog az árva cicákon, kutyákon segíteni, gratulálok a döntésedhez. Az is nagyon jó dolog, hogy előre gondolkodsz és nem akkor, amikor már Nálad van. Sok sikert a cicuhoz!
2009. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Te télleg ennyire hülye barom vagy? Egy macskát egyedül hagyni állat kinzás paraszt köcsög..
2010. jún. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!