Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám folyton kényszeresen...

A macskám folyton kényszeresen tisztálkodik, ritkán vakarózik is. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Rendszeresen, minden hónapban adok neki bolhaírtó cseppet, féregtelenítve is van.


A szeme is kezelve lett, el is lett víve anno állatorvoshoz, kezelve is lett, de most fél év után ismét előjött neki, hogy kisebb az egyik szeme és minimálisan be van csipásodva, hunyorog egy picit.


Mivel két cicám van és szeretnek birkózni, arra gondolok, lehet csak belekapott a másik neki, mivel kölykök és előszeretettel ellenkeznek egymással.


De ez a vakarózás akkor sem tetszik, meg hogy nem olyan természetesen vidáman, hanem olyan gyorsan tisztálkodik.


Volt már valakinek hasonló?

Holnap viszem egyébként az állatorvoshoz.



2019. nov. 27. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valamire allergiás lehet.
2019. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Közben felhívtam egy fővárosi állatorvosi rendelőt, ott legalább segítőkészek voltak nem úgy mint az én állatorvosom, aki ránézésére "gyógyít" és elmondták mit hogyan kell.

A hippoallergén tápot ajánlották. Így etetem és mellé a nedves tápokból megfigyelem melyek azok, amelyiktől rájönnek a tünetek és azokat az ízeket nem fogom neki adni.

2019. nov. 27. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, és csirkehúst is kerülni kell minden eledelnél.
2019. nov. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!