Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki hogy lehet ilyen...

Valaki hogy lehet ilyen kegyetlen, hogy megkínozza a macskáját, majd fel is rakja netre?

Figyelt kérdés

[link]


Azóta letörölte a posztot, meg évekkel ezelőtti képelet rak fel az oldalára róla. De szerintem ez agyon os veri azt az állatpt, miután a rendőrök is kimentek hozzá miatta.


Még hány ilyen ember van.


2019. nov. 29. 21:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Állatot bántalmazni a világon a legokádékabb dolog. És mennyi ilyen van sajnos. Az ilyen ember súlyosan beteg, pszichopata. Valószínűleg az egyetlen teremtény akin uralkodni tud az egy pár kilós szerencsétlen macska és ebben leli örömét.

Foglalkoztam állatmentéssel( már nem, nem bírta a lelkivilágom az ilyen férgek miatt). Volt dolgom olyan cicával akit leöntöttek benzinnel és felgyújtottak. Amikor magához tért a cica és simogattuk rögtön bújt pedig alig volt életben mert volt bizalma az emberekben.. Mindezek után is.

2019. nov. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, most hogy igy mondod, ez sajnos nehany faluban meg tenyleg bevett szokas. A volt baratomek nagyszuleinel voltam, ahol kiderul pohos az allat es rakerdezett elottem a baratom, hogy mi lesz a kiscicakkal. Erre o azt mondta foldhoz csapkodja. Le voltam dermedve. A videot meg ne haragudj, de nekem sincs kedvem vegignezni. ☹️
2019. nov. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Gabóca Kabóca ***** válasza:
100%
Ha van felvétel a bántalmazásrol feljelentést kell tenni.el lehet kuldeni állatvédoknek a felvételt,esetleg olyan állatvédoknek akik nem riadnak vissza a verekedéstol sem.A baltával fejbevágott kutya esetében sem tortént semmi...Kungyalu telepulésen idén februárban.A hiradoban is volt.Az elkoveto neve,cime fényképe is meg volt osztva a facebookon.Persze már nem elérhető mert a roh@déknak személyiségi jogai vannak.Nekem megvan a neve,cime a kungyalui kutyabaltázonak.Nem itt kell jajgatni,jol meg kell nevelni az ilyen"embereket"...Bocs az ékezetekért.Most néztem még a facebookos bejegyzésemet is letiltották a februárit...Nagyon védi a torvény a bunozoket.
2019. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nyugodjatok meg, nem video, csak egy Facebook bejegyzés, amit kiírt ez a gyökér...


Szerintem egyébként gyerekeket, meg feleséget verni nagyobb bűn, de míg ott tud segítséget kérni, meg el is ítélhetik miatta, addig szegény állat, ugyanúgy fog hozzá menni másnap...


Itt az oldalon nem hiszitek el, hogy falu mennyire másvilág, mennyire szörnyűbb, mennyivel korlátoltabb és elmaradottabb, mint azt gondolnázok. Azért vannak felháborodva, hogy mi az, hogy lebuktak, hogy kék-zöld a kislány, a gyerekvédelmis a szemét, de még a szexuális molesztálásra is legyintenek, hogy kitalálta, meg a férfi az űr, meg régen is volt olyan.. Meg a gyereket, nőt, lányt, feleséget régen is vertek... De főként gyereket, mi az, hogy ökölle csapkodta, neki joga van, mert szülője.... Meg ugyanúgy az állatokkal is... Igen, a kismacskákat szinte kivétel nélkül elpusztítják, sőt akkor voltak megrökönyedve, mikor lefialt a macska és "nem találtátok meg a kölyköket, hogy hova fiazott, azért vannak meg".. Kiskutyákat belefolytják a folyóba... De a fiatalok is, meg gyakorlatilag lebolondozzák az embert, akinek ivartalanítva van a kutyája, macskája... Meg elterjesztik, hogy zakkant, mert elviszi a kutyáját sétálni. Itt az erdő, de bolond, aki kiviszi a kutyát a szabadba.


Akármennyire sajnálom az állatokat, de egy nő, vagy gyerek bántalmazása súlyosabb, bár szerintem aki képes állattal ezt tenni, az emberrel is...


Falun jön rá az ember, hogy a világ nem egy habos-babos csoda, meg ezt csak az viseli el, aki ide születik. Vannak ilyen faluk, ami ilyen zárt és akinek van esze, menekül, nem hogy idejön.


Pedig mindig elképedek, hogy milyen jelentéktelen ezekhez képest dolgokból cikkeket csinálnak, meg foglalkozunk, mikor ilyenek is vannak... Ide kiírod, egyből jön, hogy "kamu, ilyen nincs, de mégis van.

Kiskoromtól fogva akarok menekülni innen, de még nem jött össze...


Meg itt annyira öregszik, meg egy idő után le is épül az ember... Meg nem tudom, miért a fiatalokat kell okolni, hogy anno nekik 70 ~ve nehezebb volt... Legyek remete én is, vagy mit akarnak? És ők is ezt csinláták, mikor 1950-ben fiatalok voltak, hogy 1880-ban mi volt... Nem hiszem..

Akkor a mostani fiatalokkal miért baj, hogy nekik rosszabb volt?? Miért ő bűnhődjön...


Az állatkínzást meg nem is bűntetik...

2019. nov. 30. 10:33
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el az előző hozzászólásokat. Feleslegesen vagytok ennyire kiakadva. Azóta kiderült, hogy kamu amit kiírt, ő se gondolta hogy ennyire a halálát fogja mindenki kívánni. Egy cicája volt mindig is, a rendőrök mikor kiértek megállapították hogy teljesen ép a macska ütésnek semmi nyoma nem volt. Persze akik ezt tényleg megteszik azokat joggal lehetne ugyanolyan módon büntetni.
2019. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Utolsó! Miért, ha valakihez kimennek, akkor szerinted nem azt mondjayhogy kamu... Meg ha akkorát belerúg, ha bepisil szegény állat, még nem látszódhat rajta külsérelmi nyom... Gondolom nem állatorvos vizsgálta, de na...


Inkább utolsó, az, hogy bedőlsz annak, hogy ez kamu volt. De ha még tegyük fel kamu, amire esély sincs, akkor is, aki ilyet kiír, akár viccből is...


Másrészt nem volt a bejegyzéshez kép mellékelve, simán mutogathat másik macskát is, azt meg kidobta az erdőn..

2019. nov. 30. 15:04
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendben legyen kamu (bár így lenne). Lehet az ő esetében csak üres szájalás az egész. De több ilyen történik naponta attól hogy valaki nem írja ki Facebookra még meglövi a macskát, éhezteti a kutyáját megpofozza a feleségét.. És erről nem tud senki. Szépen éli a tisztességes életét aztán hogy otthon a kertjében a garázsban mit csinál ki tudja..
2019. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak és ezért alakult meg az állatvédelmi törvény.
2019. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!