Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Költözés cicàkkal?

Költözés cicàkkal?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a költözés miatt. Sajnos rossz helyzetbe kerültem,ezért rokonoknàl fogok lakni huzamosabb ideig. Kicsit felújítottam egy félszoba méretű mellékèpületet a cicàimnak,de lényegesen kisebb a hely,illetve byilvàn új és idegen. Nagyon félek,hogy megviseli e ez őket... Sajnos más vàlasztásom viszont egyenlőre nem lesz.


Jövő hónapban lesz nekik lekerítve egy zárt kifutó is,szóval azt biztos èlvezni fogjàk,de egyenlőre így nem tudom mi lesz. Ti ezt hogy vészeltètek àt,vagy tudtok tanácsot adni,hogy ne stresszeljek ezen?


2019. dec. 11. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Tisztellek, hogy nem hagytad cserben őket.

Hány cicáról van szó? Te is velük leszel?

2019. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,13 van (mind mentett)
2019. dec. 12. 05:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Ez nagyon sok. Nem tudsz pár cicát ideiglenes gazdinál elhelyezni?

Még mindig jobb, mintha az utcán lennének -főleg idegen helyen - de így is félő, hogy a szűk hely agresszívá teszi őket.

Nagyon sok a 13 cica.

2019. dec. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy félszoba méretű hely 13 macskának nagyon kicsi. Szerintem nem lenne ott jó nekik, csak nyomorognának.

Keress nekik ideiglenes befogadót/örökbefogadót. Vannak más jó emberek is, akik gondoskodnának róluk és normális méretű helyen lennének, nem egy lyukban.

Egy ilyen kis helyen max 2 macskát tartanék...de nekik is szűkös lenne, az tuti.

2019. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11 macskával élek egy 4 szobás házban és nem kijárósak mert kutyák vannak.Semmi bajuk nem lesz a 11 macseknak ha a kajájuk és a fekhelyük megy velük a megszokott butorokkal ,ismerős szagokkal.Én is költöztem állatsereggel,öreg és fiatal vegyes társasággal.Mindent mutass meg nekik és beszélj hozzájuk semmi gond nem lesz.
2020. aug. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!