Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok se iszik...

A ti macskátok se iszik tálból vizet?

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 11:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
Az enyém iszik a tálkájából, de általában nem abból, ami az etető táljai mellet van. Van külön egy a lakás másik pontján, inkább arra jár rá.
2019. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
61%

pl ezek miatt nem iszik a tálkájából:

- a víz neki túl klóros (pl frissen eresztetted a csapból. kell egy kis idő, amíg a vízben levő klór érintkezik a levegővel és "elpárolog". ezután inni fog belőle). pl ezért szoktak a pohárban kint felejtett vízből inni vagy a kutyáéból (ami nagyobb és így régebb óta van a szabad levegőn)

- a tál átmérője nem elég nagy (ha hozzáér a bajsza a tál széléhez, akkor kevésbé hajlandó inni belőle. én simán lecseréltem nagyobb átmérőjűre a kerámia tálkáját (kutya tál), amiből rendszeresen iszik

- esetleg simán bevisz elég folyadékot az evéssel (olyan tápot kap vagy ha kijár, akkor iszik máshol)

- ha túl közel van a vizes tál a kajás tálhoz (kevesebb, mint 1 méter), akkor hajlamosak a vizet ignorálni

- a wc-hez (ember wc vagy alom) való közelség megint csak eltántoríthatja a macskát az ivástól. ahogy az evéstől is.

2019. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
14%
12-es! Látod hogy azt írta a hülye kérdező hogy az asztalon lévő poharából iszik a macska akkor ahhoz még előbb hozzáérne a bajusza!
2019. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván minden macska más és más, nem mindenkinek ugyanaz a nyűgje, de a 12-es elég jól összefoglalta a leggyakoribb hisztiket.

Amivel még kiegészíteném:

- Nem mindegy a tál milyensége, kerámia vagy üveg a legideálisabb. Sok macska azért iszik inkább emberi pohárból pl, mert az àtlátszó, abban látja a vizet mozogni.

- A többség jobban szereti a csobogó friss vizet, ezért vannak pl a csapból nyalakodós cuki cicás videók. Ha ilyen típus a cica, létezik csobogós itató is, ami folyamatosan forgatja a vizet.

2019. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
71%
Huhh szoval nem csak az en macskam ilyen retard?:D az enyem csak es kizarolag az egyik ontozokannabol hajnalndo inni, az van a kajas talja mellett😂👌🏻
2019. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
57%

Az enyém sem volt hajlandó tálból inni. Mindig nyávogott a csapok mellett és ki kellett neki nyitni. Mígnem egyszercsak bemászott a wc-be és onnan ivott. Azóta csak onnan hajlandó. 🤷🏻‍♀️

Tök jó, mert nem használhatok semmilyen wc csészére akasztható, tapasztható fertőtlenítő meg illatosító cuccot. Ellenben Sanytolozhatok éjjel nappal és fizethetem egy kisebb indiai város éves tiszta ivóvíz készletét minden hónapban annyiszor öblítek.

Na de ne panaszkodjon, aki alattvalónak születik ugye...

2019. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
36%

Előző!? Nálunk a WC-n van egy lehajtható tetejű ülőke.

Egyébként miután WC-ből iszik nálatok is felmegy az asztalra? Mert engem azért mert azt írtam nem helyes hogy macska az étkező asztalon jár nagyon lepontoztak!

2019. dec. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
23%
16-os ne legyél büszke. Legalább annyi eszed legyen hogy nem írod le nyilvánosan! Egyébként tényleg tudnak emberkék gusztustalan és furcsa életmódot folytatni! Kiráz a hideg ha végigolvasom a válaszokat.
2019. dec. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi a faxxt kell ezen lepontozni? Pohárból iszik

Van saját pohara, lent az etető tálkája mellett

2019. dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
22%

16, ha a gyereked akarna a wc-ből inni, azt is ilyen vállvonással engednéd..?

Értem, hogy tisztán tartod, de nem tudod tökéletesen tisztán tartani.

Te vagy a felnőtt (jelen esetben gazda), a te szavad a döntő, neked kell nemet mondani a hülye ötletekre.

2019. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!