Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok se iszik...

A ti macskátok se iszik tálból vizet?

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 11:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
56%

16-os vagyok. Inkább igyon a wc-ből, mint sehonnan. Dolgozom nap közben, nem tudom a csapot nyitogatni neki. Hidd el tisztább a wc-m, mint sok ember asztala.

Nem, nem mehet fel sem az asztalra, sem a konyhapultra. Amikor otthon vagyok nem is megy. De senki ne áltassa magát. A macskák mindig azt csinálják amit akarnak.

Nem, a gyerekem nem ihatna a wc-ből természetesen, de ő ember, meg lehet vele beszélni.

Fix, hogy nektek nincs macskátok. :)

2019. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Tévedsz 21-es! Van macskám és meg is tudtam vele tanítani hogy folyó csapvízen és teszerinted a mások asztalnál sokkal higiénikusabb WC-n kívül máshol is lehet inni.Sőt! Ha kimegy sétálni bejövetelkor nem lép a szőnyegre. Ha nem vagyok itthon sem megy a szerinted piszkos étkező asztalomra mert oda nincs bejárása.
2019. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Enyém fürdőkádból iszik folyó vizet, meg 1 db sárga tálkából hajlandó időnként inni :)
2019. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Van macskám, nem is egy. A lakás különböző pontjain különböző anyagú és méretű tálak vannak kihelyezve, van, amelyikben friss víz van, van, amelyikben ritkán cserélt, így mindegyik megtalálja a neki szimpatikus tálat.

Sőt, ha olyan macskám lenne, aki folyó vízből szeret inni, akkor kapnának csobogós itatót - és akkor máris nem kell vergődni, hogy dolgozom, nem tudok csapot nyitogatni. ;)

2019. dec. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Annak mi az oka, hogy nem szeretik, ha túl közel van a vizük a kajájukhoz?

Az enyém is ezt csinálja, a kaja melletti vizestálból sose iszik, elhelyeztem egy laposabb joghurtos tálkát a nappaliban (méterekre a konyhától, ahol a kajája van, és nem is látható onnan), abból szeret inni. De miért zavarja őket a víz közelsége a kajához?

2019. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25, ha jól emlékszem, valami olyasmit olvastam, hogy a kaja szaga elnyomja a vízét, és nem érzi, hogy ott van és/vagy nem tudja így eldönteni róla, hogy ivásra alkalmas e.
2019. dec. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!