Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz, hogy a mai patkánymérgek...

Igaz, hogy a mai patkánymérgek keserűek vagy ilyesmi, ezért kutya-macska nem eszi meg? És kajába keverve se?

Figyelt kérdés

Ha mégis vhogy megenné, az igaz, hogy két hétig kell ahhoz "mérgezni", hogy kifejtse hatását?


Zárójel -féltem a cicámat a szomszédoktól -zárójel.


2020. jan. 6. 02:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%

Mellesleg egyszer a szüleimnél dobtak be mérgezett kenyeret, csak mert ugatott a kutya. Ahhoz időben vették észre , hogy a nagy kutya megmenekült, a tacskó nem.

Ugyanez haveromnál is.


De ha messzebb megyünk, németországban többet ér egy állat élete, mégis rendszeresen olvasom hogy a parkban figyeljünk a kutyára mert itt és itt gombostűvel preparált virslit tettek ki. És még csak nem is egy elmaradott ddr-es putriról beszélünk.

2020. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
63%
#30 szerintem félteértetted. Vagy én.
2020. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
52%
Ja, bocsi így visszaolvasva tényleg félreérthető.
2020. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
52%
2020. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Itt jól leírják, különösen a 2. és 3. kérdésnél, pont leírják a kérdésre is a választ.

2020. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!